2737
2739

اسمش روی اکانت های سوشال مدیاش نیست؟

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

یکی بود ولی فقط وقتایی که بهت زنگ میزدن اسم میوفتاد

واسه اندروید بود خواهرم داشته‌ش خودم ندارم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درود،

True Caller یکی از بهترین اپ ها توی این زمینه هست...

Tel Guarder هم برنامه ایه که اون شماره رو امن و یا خطرناک نشون میده..و یا اگه تحت پیگرد و گزارش و لیست سیاه باشه و مزاحم باشه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2731
درود، True Caller یکی از بهترین اپ ها توی این زمینه هست... Tel Guarder هم برنامه ایه که اون شماره ...

این برنامه ها مخصوصا اولی به دیتابیس های گوگل و کاربرا وصلن به جیمیل هاشون و از لیست های شماره موبایل افراد با اجازه خودشون لیست تهیه میکنن و بعد توی دسترس قرار میدن حتی میشه اسم هر فردیو دستی خودتون ثبت کنید...

اون برنامه دومیم طبق گزارشات کاربرا هست و جفتشون توی ایران محبوبن

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...