2733
2739
عنوان

بیایین بگم به پسر دایی م چی گفتم

187 بازدید | 15 پست

قبلا باهم دوست بودین 

کات کردیم نزدیک به هشت ساله هم من ازدواج کردم هم اون 

بعد پیج من بازه فالو کرد پیج مو 

نزدیک به سه ساله فالور منه 

دیروز استوری گزاشتم ریپلای زد یعنی واقعا منو دوست نداری؟منم در جا نوشتم نه واقعا دوست ندارم 

بدون هیچ سلام علیکی 

فازش چیه 

از این هولا هم نیست ک بگی بخواد ارتباط بگیره

...‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استوریت چی بود

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2728

به احتمال زیاد یا با زنش دعواش شده بوده

یا زنش مشکلی پیدا کرده

اونم‌ جوگرفتتش

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
استوریت چی بود

یه از کلیپ از موهام لب ساحل بود دوستم درست کرده بود 

اهنگش اگ کلاهم برگرده این حوالی من دیگ برنمیگردم 

دوستم استوری کرده منو‌تگ کرده منم اونو استوری کردم

...‌
2740
بابا چرا حرف مفت میزنی

مشخصه که واقعا ادم هولی هستی خوشت میاد وگرنه اصلا فالوش نمیکردی 

انقد هول نباش یکم شخصیت داشته باش

به زود منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳

[QUOTE=336741952]تا چشم تو کور پیرزن سایت[/QUOTE

هول بدبخت یکم رو خودت کار کن عقده ای😂👏🏻

به زود منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳
2706