2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دور و برت نا مرتبه ؟ حوصله تمیز کاری نداری ؟

نمیتونی یکجا بشینی و بی قراری؟

خوابت زیاد نشده؟

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2738
چیکار کنم بره بالا؟

دقیق نمیدونم اگر یک کار کوچیکه مثلا اگر تمرکزت بخاطر این بهم ریخته به فلانی یک پیام بدی و جوابشو بدی بعد از اینکه این کارو کنی تمرکزت برمیگرده خوب انجامش بده ولی اگر یک کاریه که دست خودت نیست چه می‌دونم عروسی فامیله همش تو ذهنت فکر می‌کنی 😂 😂 اینو دقیق نمیدونم میگن اگر رو کاغذ بنویسی رفع میشه نمی‌دونم امتحان نکردم

دور و برت نا مرتبه ؟ حوصله تمیز کاری نداری ؟ نمیتونی یکجا بشینی و بی قراری؟ خوابت زیاد نشده؟

صبح اینجوری بودم ولی ظهر بهش غلبه کردم اومدم درس بخونم که دیدم بازدهم خیلی پایینه 

این مشکل یه جا نشستنو که همیشههه من دارم حتی وقتایی که استرس ندارمم هی میخوام تکون بخورم ولی خودمو کنترل میکنم میشینم بدون تکون خوردن 

صبح اینجوری بودم ولی ظهر بهش غلبه کردم اومدم درس بخونم که دیدم بازدهم خیلی پایینه  این مشکل یه ...

عزیزم اضطراب داری 

باید درمان بشه وگرنه ضربه میزنه خیلی خیلی بد 

روانشناس خوب حضوری برو برای اضطرابت 

کمکت میکنه 

لطفا خواهش میکنم زود برو شاید لازم شد قرصم مصرف کنی و راحت بشی 

من تیزهوشان بودم ترازم یازدهم زیر ۶۰۰۰ نمیشد اولش اضطراب و بعدش افسردگی نابودم کرد

کاش فقط یکی منو زودتر میبرد روانشناسو روانپزشک تا الان هزار بار قبول شده بودم

برو تروخدا مثل من نشو

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
عزیزم اضطراب داری  باید درمان بشه وگرنه ضربه میزنه خیلی خیلی بد  روانشناس خوب حضوری برو ...

اخه واقعا استرس ندارم الان یا وقتایی که اینجوری میشم 

ولی وقتی که استرس داشته باشم خیلیییی زیاد دارم در حدی که قلبم میخواد وایسه ولی کم پیش میاد  

اخه واقعا استرس ندارم الان یا وقتایی که اینجوری میشم  ولی وقتی که استرس داشته باشم خیلیییی زیا ...

استرس با اضطراب فرق میکنه گلم 

استرس سطحیه و اظطراب همون استرسیه که طولانی شده 

خودشو نشون نمیده حس میکنی هیچیت نیست 

بعد یهو مثلا یک ازمونو بد میدی 

یا اتفاقی خدای نکرده واست میفته کلا از دنیا میبری 

مامانو مشاورم همش میگن تو که هیچیت نبود 

اما الان نزدیک کنکوره من داغونم 

برو گلم 

روانشناس خیلی خیلی دوست خوبیه چه آقا چه خانم باشه دردو دل میکنی

بگو به روانشناس اظطراب دارم چند تا تکنیک بهم یاد بده 

اصلا انرژی میگیری باهاش 

استرس با اضطراب فرق میکنه گلم  استرس سطحیه و اظطراب همون استرسیه که طولانی شده  خودشو نش ...

مرسییی عزیز دلم که راهنماییم کردی 

باشه حتما 

بهترینا نصیبت مهربون💕✨

مرسییی عزیز دلم که راهنماییم کردی  باشه حتما  بهترینا نصیبت مهربون💕✨

خواهش میکنم تو هم مثل خودم کاش همه موفق و شاد باشن🧡

2706