2733
2734
عنوان

همسر سردار آزمون و همسر قائدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
بابا که پولدار باشه دخترا اینجوری ازدواج میکنن، ربطی به دعا نویسی نداره، بابای مایه دار میخواد فقط&n ...

هزار تا دختر پولدار دورشون بودن 

این دوتا توانایی به ازدواج رسوندن داشتند

بدون اینکه چیز خاصی داشته باشن 

مهم اینه من هر جی فکر میکنم فاکتوری جز دعا نویس پیدا نمیکنم

بابا که پولدار باشه دخترا اینجوری ازدواج میکنن، ربطی به دعا نویسی نداره، بابای مایه دار میخواد فقط&n ...

دقیق، ما یک فامیل داشتیم دختره لاغر ، لاغر مث کرم خاکی، چشم های ریزمث یانگوم ، رنگ شم زرد، دراز ، مث بهرام افشاری، ولی باباهه کارخونه دار ، پول دار، شوهر کرد ، چه شوهری، همچی تموم ....

هزار تا دختر پولدار دورشون بودن  این دوتا توانایی به ازدواج رسوندن داشتند بدون اینکه چیز خاصی ...

یه چیزی هم هست بهش میگن آسترولوژی .تاثیر وضعیت اجرام آسمانی تو لحظه تولد بر زندگی انسان .از دوران باستان بوده .به قول قدیمی ها نقششون خونده شد و ستاره اقبالشون بلند بود 

برای منم جای تعجبه ‌..حالا نه اینکه خیلی آدمای خاصي هستن ولی خب بالخره معروف و پولدار هستن ک آدم دیدم نصف اینا هم پول و چهره نداشته دنبال دختر خیلی خوشگل و دکتر و فلان بوده خب معلومه تو مردها اینا خیلی تو چشم هستن هم بخاطر شغل هم پولشون ...یا این دخترا خیلی کار بلد و با اعتماد بنفس بودن یا خانواده خاصي داشتن یا واقعا اینا راحت تور شدن

2706