2733
2734
عنوان

بچه هاى كنكورى :)

73 بازدید | 2 پست

سلام ، خدا قوت همگى 

يه نكته بگم راجب اون عزيزانى كه كنكور امروز رو خراب كردن و يا تا به حال خوب درس نخوندن ولى هدفشون رتبه زير 1000 هست 

سوال معروف 

ايا واقعا ميشه ؟ ببينيد تجربه نشون داده كه ميشه يعنى بودن افرادى كه در مدت زمان كم مثل همين 2 ماه رتبه ى عالى اورده 3 رقمى ديدم ، 2 رقمى هم ديدم (بدون سهمیه ى خاصى)

اما اين سوال ،  من يا هر كسى ديگه اى نميتونه جواب بده ، اين سوال رو خودت با چى ؟با باور ، ميزان تلاش ، صفر نبودن (20 تا 40 درصد امادگى بايد داشته باشى ) ، استعداد،  تمركز ، برنامه‌ريزی  و نحوه خوندن دقيق و كمى شانس بستگى داره 

آره رك بگم اونى كه تو اين مدت خوند اورد يا پايه خوبی  داشت يا هوش قوى و واقعا جون كند كسايي كه ديدم يعنى جون كندن روزى 16 ساعت درس خوندن خيلى انرژى مى خواد 1 سال درس خوندن اكثرا موفق ميشن اروم آروم مى خونن ولى تو مدت كم خوندن با ساعت مطالعه ى بالا كار هر كسى نيس ولی تو ميتونى به جاى 10000 ، 5000 بيارى 

هر سال از هر 1000 نفر 5 تا 10 نفر تو اين مدت كم موفق ميشن ميتونى يه كدوم از اينا باشى

* عزيزى كه اين سايت و اون سايت مى گردى دنبال اين سوال كه ايا ميشه ؟ 

میخوای باور كن كه ميشه و شروع كن به خوندن،  ميخواى زمان از دست بده و موقع اعلام نتیجه حسرت بخور 

:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘