2737
2734
عنوان

پنهونکاری شوهرم درباره خانوادش ،بیاین خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2382 بازدید | 111 پست
همین سکوتت باعث شده بهت بی احترامی کنن یبار جلوشون وایسا یبار به خانوادت بگو به شوهرت احترام نذارن م ...

👌

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اتفاقا کادو رو از حلقومش بکش بیرون و ببر خودشو نبر 

نمیده ، تو بگو یه قرون ،به خودمم درست حسابی پول نمیده فقط خاک پای داداش و زنداداش و بچه هاشونه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
نمیده ، تو بگو یه قرون ،به خودمم درست حسابی پول نمیده فقط خاک پای داداش و زنداداش و بچه هاشونه

از اول اینطوری بوده؟

چجوری باهاش ازدواج کردی؟منظورم اینه که دوست بودین یا سنتی ازدواج کردین

2728
از اول اینطوری بوده؟ چجوری باهاش ازدواج کردی؟منظورم اینه که دوست بودین یا سنتی ازدواج کردین

سنتی ازدواج کردیم ،از اول عقد دیدم پدر و مادر و برادراش هرکدوم پشت سرم یه چی میگن و مارو به جون هم میندازن با اینکه اصلا کاری به کارشون نداشتم،کم کم فهمیدم اصلا از من خوششون نمیاد و هرچی بینمون بیشتر درگیری باشه کلا خانوادش راضی تر و خوشحال ترن

از اول اینطوری بوده؟ چجوری باهاش ازدواج کردی؟منظورم اینه که دوست بودین یا سنتی ازدواج کردین

اره از اول جونش واسشون میرفت، چقدر بخاطر حرفای دروغ برادرشوهر و جاری و مادرش بینمون دعوا شد که همشو روبه رو کردم و به چشم خودش دید ولی بازم از نظرش خانوادش از من بهترن ، میدونی از چی میسوزم؟ اینکه میبینه حق با کیه ولی بازم ظالمه

اره از اول جونش واسشون میرفت، چقدر بخاطر حرفای دروغ برادرشوهر و جاری و مادرش بینمون دعوا شد که همشو ...

نمیدونم چی بگم عزیزم

ولی‌کاش تو عقد جدا میشدی وقتی دیدی اوضاع اینطوره

خانوادش از خداشونه ،چی بگم والا 

خانوادش از خداشونه که تو مهر حلال جون ازاد کنی نه اینکه خون بچشونو بکنی تو شیشه 

تورو نمیدونم ولی اگر من بودم اصلا نمیرفتم خونه ی پدرم میموندم خونه ی شوهرم میرفتم تقاضای مهریه و نفقه میکردم ، حتی  نفقه های قبلیمو هم میگرفتم اصلام تقاضای طلاق نمیدادم اگر خودشم تقاضای طلاق میداد قبول نمیکردم تا بیشتر تو دادگاه بدوه نهایتا اگر خونه و زندگی و همه چیزشو در ازای مهریه میداد با تقاضای طلاقش موافقت میکردم اونم در صورتی که خودش تقاضای طلاق میداد،،،،

2740
اره از اول جونش واسشون میرفت، چقدر بخاطر حرفای دروغ برادرشوهر و جاری و مادرش بینمون دعوا شد که همشو ...

ببخشید که اینو میگم ولی از قدیم گفتن مظلومه که ظالمو میسازه ، بعضی زنا جوری رفتار میکنن که یه بشرفی مثل اینا بتونه بهشون ظلم کنه باید تو همون دوران عقد اینارو جر میدادی یا نهایتا جدا میشدی

خداییش جدی میگید؟ 

شما کوزت دوم هسی واقعا؟ 

راسی فقط امضات..... 

مایه اصل و نصب در همه دوران زر است... آنکه صاحب زر است از همه بالاتر است... دود اگر بالا نشیند کسر شمع شعله نیست... جای چشم ابرو نگیردگر چه اویالاتر است... شصت و شاهد هر دعوی بزرگی میکنن... پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتری..... فولا دو آهن هر دواز یه کوه این برون.... آن یکی شمشیر گردد. دیگری نعل خر است... صاعب عیب خود گو عیب مردم را نگو... هر که عیب خود گوید از همه بالاتر است
نمیدونم چی بگم عزیزم ولی‌کاش تو عقد جدا میشدی وقتی دیدی اوضاع اینطوره

از همون اول اوضاع رو دیدم و فهمیدم ولی خانوادم حمایت نکردن جدا شم 

ببخشید که اینو میگم ولی از قدیم گفتن مظلومه که ظالمو میسازه ، بعضی زنا جوری رفتار میکنن که یه بشرفی ...

خواستم تو عقد جدا شم خانوادم حمایت نکردن، کلی داستان داره اون دوره

خداییش جدی میگید؟  شما کوزت دوم هسی واقعا؟  راسی فقط امضات.....

اره ،متاسفانه ،زندگیم خیلی بالا و پایین داشت تا الان ،دوره عقدم یه جهنمی ساخته بودن واسم که دومی نداشت ،نمیدونم چی بگم واقعا 

اره ،متاسفانه ،زندگیم خیلی بالا و پایین داشت تا الان ،دوره عقدم یه جهنمی ساخته بودن واسم که دومی ندا ...

ببین اسی یه چیزی میگم لطفا ناراحت نشی ازم 

اولا خودت برا خودت ارزش قاعل نیسی و بابت ترست از اونا و شوهرت.. اونا سوار گردنت شدن و به خودشون اجازه هر کاری میدن 

دوما شوهرت یه آدم بیغرته اینو با تمام وجودم حس میکنم

سوم.. دوره کوزت بازی و زیادی مهربون بودن گذشته... این دوره زمونه زیادی ساده و صادق باشی به آدم میگن خرو ساده و ازت سو استفاده میکنن..... پس ترستو بزار کنار و با واقعیت زندگیت آشنا شو... نمیدونم چن ساله ازدواج کردی.. ولی ببین تو چن سال که اینجوری زندگی کردی چیزی هم عوض شده برات؟ 

مایه اصل و نصب در همه دوران زر است... آنکه صاحب زر است از همه بالاتر است... دود اگر بالا نشیند کسر شمع شعله نیست... جای چشم ابرو نگیردگر چه اویالاتر است... شصت و شاهد هر دعوی بزرگی میکنن... پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتری..... فولا دو آهن هر دواز یه کوه این برون.... آن یکی شمشیر گردد. دیگری نعل خر است... صاعب عیب خود گو عیب مردم را نگو... هر که عیب خود گوید از همه بالاتر است
ببین اسی یه چیزی میگم لطفا ناراحت نشی ازم  اولا خودت برا خودت ارزش قاعل نیسی و بابت ترست از او ...

حرفات درسته ،نمیدونم چیکار کنم ،شوهرم خیلی یه دندس سر به سرش بذارم لجباز میشه 

2706