2733
2734
عنوان

کیا فاصله سنی بچهاشون چهار ساله

95 بازدید | 13 پست

دقیقا روز تولد پسر اولم که اذره بچه دوم میاد(سزارین) البته انشالله

فاصلشون دقیق چهارساله

من قبل بارداری تحقیق کردم ۳-۵ سال فاصله خوبه 

الان که باردارم حالم به شدت بده و عذاب وجدان رسیدگی به پسرمو گرفتم

کیا اینطور بودن بچه داری خوب بود؟

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پسرت بزرگه خوبه که

پسرم ودخترم۱۴ماه اختلاف دارند

خیلی خوب بود

کاش۱۰تادیگه میاووردم😔😔😔😔😔😔😔

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرت بزرگه خوبه که پسرم ودخترم۱۴ماه اختلاف دارند خیلی خوب بود کاش۱۰تادیگه میاووردم😔😔😔😔😔😔😔

شوخی میکنی 😐😐😐۱۴ ماه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

طبیعیه عزیزم منم تو بارداری اینطوری فکر میکردم ولی بعداً دیدم خوب شد نذاشتم فاصله شون زیادتر باشه 

سه سال با هم فرق دارند 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
شوخی میکنی 😐😐😐۱۴ ماه

مگه شوخی داریم باهم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2738
پسرت بزرگه خوبه که پسرم ودخترم۱۴ماه اختلاف دارند خیلی خوب بود کاش۱۰تادیگه میاووردم😔😔😔😔😔😔😔

خدا رو شکر عزیزم 

حالا چرا ناراحتی خواهر ؟!

ان شاالله بزرگتر بشن بازم میاری 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
خدا رو شکر عزیزم  حالا چرا ناراحتی خواهر ؟! ان شاالله بزرگتر بشن بازم میاری

دیگه نمیشه

گفتن بایدبریم آی وی اف

شوهرم میگن نمیخواد

میترسم طوریت بشه

دیگه نمیشه گفتن بایدبریم آی وی اف شوهرم میگن نمیخواد میترسم طوریت بشه

ان شاالله که با معجزه الهی بازم صاحب اولاد سالم و صالح بشین عزیزم 

بخواد بشه برای خدا کاری نداره گلم 

ان شاالله که با معجزه الهی بازم صاحب اولاد سالم و صالح بشین عزیزم  بخواد بشه برای خدا کاری ندا ...

۱۰۰٪

توکل بخدا

هرچی صلاح خداست

پسرم ۳سالو ۸ماهش بود ک داداشش ب دنیا اومد ب نظرم خوبه فاصلشون اما خب سختی خودشو داره 

میشه بگی چه سختی 

چکارا میکردی اگر برگردی عقب

1
5
10
15
20
25
30
35
40