2737
2734
عنوان

باردارم زیر دلم یجوریه

55 بازدید | 5 پست

درد نداره.حس کشیدگی دارم چند روزیه و مث قبل فعال نمیتونم باشم پله برم بیام و زیاد راه برم.بعضی وقتا یه ذره ترشح دارم.کیسه آب نیست?

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
طبیعیه. نی نی بزرگ میشه. رحم کشیده میشه

ممیمیگم شاید داره میوفته از خواب که بیدار میشم هنوز دراز کشیدم.مثل توپ خودشو سفت میکنه

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممیمیگم شاید داره میوفته از خواب که بیدار میشم هنوز دراز کشیدم.مثل توپ خودشو سفت میکنه

نه چیزی نیست. باز به دکترت بگو

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2731

طبیعیه عزیزم ترشحات تو بارداری زیاد میشه هنوز خیلی زوده برای نگرانی کیسه آب 😅

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏