2737
2734

چند روز پیش رفتم قهر خونه بابام ب خاطر اخلاق بد شوهرم ک سرم داد فریاد میزنه چون با خانواده شوهرم تو ی ساختمونیم حالا ک برگشتم برادرشوهرم و مادر شوهرم دهنکجی بهم میکنن و حتی جواب سلاممم نمیدن من چ واکنشی نشون بدم خب پسرشون منو ناراکت کرده اینا چرا اینجوری میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قهر نکن من ندیدم کسی از قهر نتیجه بگیره تو زندگی مشترک فقط بی حرمت میشی

الان من چ واگنشی نشون بدم جریان زندگیم طولانی هست بعد پنج سال زندگی نتونستم تحمل کنم ذیگه رفتم‌خونه پدرم

2731
بی تفاوت باش نهایتا سلام.اگه میبینی جوابتم نمیدن اون یه کلمه روهم نگو‌من دوسال قطع ارتباطم ازبس ک ان ...

چیزی هم ب شوهرت میگی من شوهرم اصلا پشتم نیست هرچی درباره خانوادش بگم

خب دیگه ..اینجوری ان محل نده بعد خودشون کم کم لوس بازیا واکنشاشون تموم میشه ..

فکر کن من شوهرم اینقدر سرم داد فریاد میزد کارم ب بیمارستان میکشید حالا اینا قیافه چی میگیرن برا من دارم ازشون متنفر میشم

2740
فکر کن من شوهرم اینقدر سرم داد فریاد میزد کارم ب بیمارستان میکشید حالا اینا قیافه چی میگیرن برا من د ...

فامیل شوهرن انتظار داری بیان بگن قربون عروسم برم ..تازه میگن حتما تو یه کاری کردی که پسر دست گلم اینقدر عصبی شده بوده..ولشون کن ..به واکنشاشون عکسالعمل نشون نده ..

فامیل شوهرن انتظار داری بیان بگن قربون عروسم برم ..تازه میگن حتما تو یه کاری کردی که پسر دست گلم این ...

اللن توقع دارن من برم پیششون خودمو خورد کنم من بهشون محبت کنم ولی من ناراحتم از این زندگی تا قبل از اینکه قهر کنم شوهرم جلوشون بد رفتاری میکرد صدامچنو میشنیدن دعوا میکنینم باهام خوب بودن برادر شوهرم میومد پیشم باهام حرف میزد ولی الان ک رفتم قهر دهنشون کجه 

چی کار کنم شوهرم پشتم باشه خیلی عذاب میکشم

غرنزن.محبت کن.هرجا حرف راست و حق رونگو.سکوت کن هروقت میبینی حرف خانوادش میزنه.نظرنده.منکه همسرم خداروشکربحرفمه.والبته خودمم شخصیت ارومی دارم.هرازگاهی بخاطرپسرم ک کوچیک صدام میره بالا.شلوغ میکنه.وگرنه ازسنگ صدادربیادازمنم میاد.قهرکنی بری روابطتتون بدو بدترمیشه.بمون  توخونه هرچی شد اصلا خونه پدرت نرو.

جاری من ۴ سال اومده طبقه بالای مامثلا.تواین چهارسال یسال تمام خونه خودش نبوده.مدام قهرو دعوا .توبگو تواین ۴ سال دوکلمه باهم حرف نزدیم.چهارپنج باربیشترسلام علیک نکردیم باهم.سنشم کم نیستا.۳۷ سالشه.حالا آذر ۴۰۲ بچه دارشد.شش روز بعد زایمان دعواشون شد.رفتع خونه پدرش بابچش.هنوزم خونه پدرشه.این نشد ک زندگی.برادرشوهرم میگفته نمیخوام نه بچمو ببینم نه زنشو.ازبس رفته خونه پدر ازچشمش افتاده.برادرشوهرمم  ککش نمیگزه میره خونه مادرشوهرعفریطه ام میخوره میخوابه میره سرکار.انگارنه انگاربچه دارشده...قهرنرو.بمون و چشمشون درار با قوی بودنت.

غرنزن.محبت کن.هرجا حرف راست و حق رونگو.سکوت کن هروقت میبینی حرف خانوادش میزنه.نظرنده.منکه همسرم خدار ...

من ادم ارومی هستم همیشه با احترام با بقیه رفتار میکنم ولی شوهرم عصبی ک میشه سرم داد فریاد میزنه حتی ی بار گلوم فشار داد خفم کنه اخه پیش کسی ک امنیت ندارم چطور زنذگی کنم حرف هایی میزنی خانوادم گفتن چطور پنج سال تحمل کردی حرفی نزدی بهم گفتن پشتت هستیم طلاقتو بگیر ولی ب خاطر بچم برگشتم اگه دوباره تکرار بشه بحرمتی هاش برای همیشه ترکش میکنم ولی الان رفتار های خانوادش اذیتم میکنه چطوری رفتار کنم باهاشون

نمیتونی قطع رابطه کنی؟

تو ی خونه اییم حیاط مشترک هر روز چشممون ب چشم هم میوفته برادرشوهرم دم در شوهرمو صدا میکنه ک نیاد داخل خونه منو نبینه یا کادرشوهرم دهنشو کج میکنه از قصد این کارارو میکنن 

2706