2737
2734

میترسم اگ یک کاریش بشه مادر شوهرم بیخ ریش من باشه و من جور کش همه بشم 

بخدا خیلی سنم کمه میترسم همه امیدم ب اینه خونه دار بشم از شر اینا راحت بشم 

اگ بخواد اینجوری بشه قید زندگیمو میزنم دیگ نمیتونم واقعا😭😭😭😭نه ثواب می‌خوام نه هیچی فقط می‌خوام برای خودم زندگی کنم خستم دیگ نمیتونم

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون تو خونه خودش میمونه دیگه اگه اجاره نشین بود یا جای دیگه بود آره میفتاد رو شما

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

وا به فکر خودتی فقط؟ دعا کن شفا پیدا کنه تا خدا هوای خودت هم داشته باشه. 

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
مادر شوهرت پیره؟ مگه غیر شوهر شما بچه دیگه ای نداره؟

فقط دختر داره 

نه پیر ک نیست اما من سیاه بختم میدونی

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
2738

از من به شما نصیحت

غصه چیزی ک هنوز اتفاق نیوفته رو از الان نخور

اینجوری ففط عذاب میکشی

آدم از فردای خودش خبر نداره

ببخیال باش تا به وقتش

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
من که جفتشون هستن طبقه پایینه خونه خودمون هستن ولی تا اخر بیخ ریش خودمن☹️

چ فرقی داره منم همین الان همینم 

حتی بااین شوهر بی عرضم فکر نکنم بتونه خونه بهره 

فقط دختر داره  نه پیر ک نیست اما من سیاه بختم میدونی

مگه نمیگن دختر مونس مادره،خب میاد مونس مادرش میشه دیگه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
وا به فکر خودتی فقط؟ دعا کن شفا پیدا کنه تا خدا هوای خودت هم داشته باشه. 

معلومه ک اول ب فکر خودمم من خوبی ندیدم ولی تا دلت بخواد حمالی کردم

اگ دعاهام جواب‌گو بود برای خودم جواب میداد 

مگه نمیگن دختر مونس مادره،خب میاد مونس مادرش میشه دیگه

نه دیگ عزیزم 

موقع حمالی عروس باید بیاد دختر مال مردمه 

از من به شما نصیحت غصه چیزی ک هنوز اتفاق نیوفته رو از الان نخور اینجوری ففط عذاب میکشی آدم از فرد ...

کاش دلم از شوهرم خوش بود اونم کم عذاب نداده 

و همش منت الکی میذاره

2706