2733
2739

غیرانتفاهی؟؟؟؟

غیرانتفاعی نبود مگه؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست دوستم  صبحا  میره مدرسه ابتدایب تدریس میکنهعصر هم میره دانشگاه زیست مولکی اشرفی اصفهان حقوقش که سال اوله میره ۲۵۰۰ هنوز لیسانس نداره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2731

متاسفانه هیچ قانونی برای مدارس غیر انتفاعی وجود نداره من فامیلم دیپلم داشت رفت یه مدت موند اولیا اعتراض کردن بیرونش کردن 

بعد میری واسه ثبت نام فقط دهنشونو وا میکنن میگن ما مربی مجرب داریم فلان داریم 

رو چه حسابی استخدام میکنن؟ چند تفر شنیدم تازه دانشجو هستن معلمم هستن

استخدام نیست قراد داد من رفتم با لیسانس روانشناسی گفت ماهی دو تومن بهت میدم البته قبلش باید بیای پیشم اموزش ببینی بعد گزینش بشی اگه موندی ماهی دو میلیون 

2740
خب نامه میدن که جز سابقه حساب بشه یا نه؟ 

گفت اگه بخوای بهت میدم منتها بعد گزینش شدن البته سابقه ای که بیمه برات رد بشه نه فقط ازمون شرکت کنی ازت بپرسن سابقه داری یا نه اونجا خوبه یا اگه طرحی بیاد واسه قراردادی ها که استخدام بشن در اینده اونجا بدرد میخوره 

والا اینقدر سرگردونی داره که من که دیگه دنبالش نمیرم بخاطر دومیلیون از 8 صبح تا دو و نیم بعد از ظهر حرف بخورم 

گفت اگه بخوای بهت میدم منتها بعد گزینش شدن البته سابقه ای که بیمه برات رد بشه نه فقط ازمون شرکت کنی ...

یه سوال دارم وقتی سطح مدارس غیرانتفاعی پایینه هم محیط خیلی کوچیکیه هم معلما سواد و تحصیلات بالا ندارن چرا این همه اولیا پول میدن اسم بچه شونو اونجا بنویسن

یه سوال دارم وقتی سطح مدارس غیرانتفاعی پایینه هم محیط خیلی کوچیکیه هم معلما سواد و تحصیلات بالا ندار ...

چی بگم والا 

بخدا من پسرمو فرستادم مدرسه دولتی پیش دبستانی با تمام الفبا اشنا شدن عدد هم تا 50 مینویسه 

ولی بچه دختر عمم پریروز گغت ما تا زه 16 رو یاد گرفتیم 

خب به لحاظ زیبایی محیط بخوایم در نظر بگیریم چون اونجا محیط خصوصیه امکاناتش هم به طبع بیشتره 

مثلا کف کلاس پسرم موزاییک اما مدرسه بچه دختر عمم تاتامیه کف کلاس 

ولی تمام مناسبت ها که اونا جشن میگیرن اینا هم جشن میگیرن 

یه فرق اساسی که برام مهم و خدا رو شکر بچمو امسال دولتی فرستادم اینه که چون هزینه زیادی گرفته میشه از اولیا در عوض بچه ها هرکاری دلشون میخواد میکنن و معلم اجازه دعوا کردن نداره 

بچه دختر عمم به شدت بی ادب شده  وای معلم کلاس پسرم خیلی مودبانه و با ارامش تذکر میده 

خب نامه میدن که جز سابقه حساب بشه یا نه؟ 

نه چون بیمه برات رد نمیکنن سابقه ای درکار نیست 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......