2733
2734
عنوان

خیلی حالم بده💔

206 بازدید | 19 پست

بچه ها اگه تاپیک قبلیمو بخونین متوجه میشین...دو روزه با زودپز سوختم یه دست و یه پام نابود شده...قرار بود فردا با داداشم و خانمش بریم سفر...اون طفلکیا بخاطر ما سفرشون کنسل شد به داداشمم دیگه مرخصی نمیدن کلا همه چی خراب شد🤦🏻‍♀️ دلم واسه اون دوتا کبابه الان ۵ ماهه عقد کردن تازه انقد ذوق میزدن واسه این سفر...اصن نمیدونم باید چیکار کنم...دوتایی هم نمیرن...حال جسمی خودمم بده نمیتونم هیچ کاری انجام بدم از خودمم بدم میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب اونا پرا نمیرن خودشون ؟ چرا نمیشه و نمیتونن ؟

نمیدونم احمقا هرچی میگم شما برین گوش نمیدن من داشتم ولیه سفرمون غذا درست میکردم سوختم اینا عذاب وجدان گرفتن

نمیدونم احمقا هرچی میگم شما برین گوش نمیدن من داشتم ولیه سفرمون غذا درست میکردم سوختم اینا عذاب وجدا ...

دلت واسشون کباب شده بعد میگی بهشون احمقا 😂🗿

برای ماندنت زانو میزنم ، حتی اگر زمین پر از خورده شیشه باشد ❤️
2738
داشتم واسه سفرمون غذا درست میکردم اینجوری شدم الان اونا میگن تو بخاطر ما اینجوری شدی ما نمیتونیم تور ...

عزیزم تنها راهش اینه خونتون همه رو دعوت کنین و مهمون هم حال خودت خوب میشه و هم اونا بیشتر بهشون خوش میگذره 

عزیزم تنها راهش اینه خونتون همه رو دعوت کنین و مهمون هم حال خودت خوب میشه و هم اونا بیشتر بهشون خوش ...

من به زور میتونم از پس کارای شخصیم برمیام با این وضعم واقعا توانایی مهمون داری ندارم 😞😞😞

من به زور میتونم از پس کارای شخصیم برمیام با این وضعم واقعا توانایی مهمون داری ندارم 😞😞😞

خب میتونی از بقیه کمک بخوای 

اصلا ناهار اینا نه ... یک عصرونه که حتی بشه با یک بستنی یا سالاد ماکارونی سر همش کرد 

2706