2733
2734

دیشب رفتم خونه مادرشوهرم

داشتم در رب باز میکردم دستم باهاش برید یه هین کشیدم

دوتا بچه ۵ ماهه دارم 

یکیشون گریه کرد منم دستم خون میومد نمیتونستم بغلش کنم

مادرشوهرم اومد بالا سرشون شروع کرد به گفتن اینکه حیف پسرم که اومده تورو گرفته یه بچه نمیتونی بزرگ کنی ببین چطوری داره گریه میکنه و...

فک کرد من از قصد نمیام بچه رو بگیرم اروم کنم

منم گفتم دستم داره خون میاد گفت خب به جهنم دست تو مهم تره یا بچه؟

منم لباسمو پوشیدم یه اسنپ گرفتم اومدم خونه

جریانو به شوهرم گفتم اونم عصبی شد زنگ زد به مادرشوهرم گفت چرا این جوری باهاش رفتار کردی چرا نصفه شب کاری کرد بیاد خونه

مادرشوهرمم گفت حقش بود زبون درازی کرد

امروزم عمه شوهرم بهم زنگ زد گفت پروانه(مادرشوهرم) از دستت خیلی عصبیه چرا باهاش این جوری حرف زدی

واقعا گیج شدم تقصیر من بود؟

خالم میگه بزرگتره نسبت فامیلی دارید توعم تنهایی با دوتا بچه بخاطر خودتم شده باهاش خوب رفتار کن

میگفتی این

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهش میگفتی بچس دیگه گریه میکنه به قول ما ترکا گُزونون گاراسی گتمز کی گوی آغلاسین😒ای بدم میاد ازین آدما که دایه مهربان‌تر از مادر میشن

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

خدایی حق داشتی

این چه حرفیه

خب بچس گریه میکنه طبیعیه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین الان تو این ماجرا که تعریف کردی حق با شماست

ولی اینجا ما که تمام روابط شما دو نفر از اول تا حالا رو نمی دونیم و شما رو نمی شناسیم

چند روز پیش یه نفر همین حرفو گفت مادرشوهرش بهش زده

من اون خانم رو کااااملا می شناسم

تو دلم وااااقعا حق رو به مادرشوهرش دادم

2740
بهش میگفتی بچس دیگه گریه میکنه به قول ما ترکا گُزونون گاراسی گتمز کی گوی آغلاسین😒ای بدم میاد ازین آ ...

دقیقا

انقد اعصابم بهم ریخت

تازه تا زمانی که من داشتم لباس میپوشیدم داشت غر میزد

منطقیه اینقد روش بهت بازه؟فاصلتو رعایت کن،بدون همسرت نرو اونجا

شوهرم دیشب شب کار بود

منم تنها بودم توی خونه

تازه مادرشوهرم خودش بهم زنگ زد گفت بیا اینجا تنها نمونی

2706