2733
2739

من قرص ویتامین سی ۱۰۰۰ میخورم 

قرص آهن هم میخورم 

قرص آنادرم هم میخورم قرص جوانسازی پوست هست قرص بدی نیست رطوبت پوستم بهتر کرده 

قرص هیالورونیک اسید هم میخورم برای آبرسانی پوستم پوستم یکم روشن تر کرده 

همیننننننن 

شما چی میخورید ؟ !

امان از روزی که گدا معتبر شود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوتا دکتر نوشته بود 

یکی بیوتین بود

اون یکی برانسون

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
برانسون برای چی خوبه گل من؟ 

پوست مو ناخن

من ریزش مو داشتم این دو تا رو دکترم نوشت

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2738
بهتر شدی گل خانوم ؟ 

مرتب مصرفش نکردم 

سلام عزیزم  میشه بپرسم چن وقته قرص انادرم مصرف میکنی؟ روزی چن تا؟ و اینکه رو شفافی و جوانی پو ...

سلام گلی 

بله عالیه من ۴ ماه دارم مصرف میکنم پوستم نرم تر شده و یکم شفاف تر خیلی عالیه قرص هیارونیک اسید بت اند ویت هم بگیر خیلی خوبه اونم من دارم میخرم 

ویتامین D ,ویتامینC,امگا 3 و قرص آهن و فولیک اسید و زینک  چون اختلالات هورمونی دارم نمیتونم مک ...

عزیزم امگا ۳ تاثیری رو پوست شما داشته ؟ 

2706