2733
2739

من سابقه دوتا سقط داشتم پریودامم نامنظم هست اخرین تاریخم 21 اسفند بود چندین بار اقدام داشتم تا روز 21 فروردين هرچی بی بی زدم منفی بود دکتر بهم دارو داده که بعد پریود بخورم برای بارداری ولی هرچی میخورم که پریودم بیاد نمیاد زعفرون غليظ با گلاب و نبات عرق هل زیره هر روز مقدار زیاد قرص اسپرین و... ولی نمیاد به نظرتون امکان بارداری هست یا نه؟ کسی تجربه مشابه داشته؟ اگر امکانش نیست ممنون میشم داروی قوی قاعدگی بهم معرفی کنید 

من ۶ فروردین ماه پریود شدم اونم به واسطه قرص سیپروکامپاند یعنی چند ماهه ک فقط باقرص پریود میشم 

و۲۸ فروردین ماه رابطه بدون دخول داشتم ولی روی واژن تخلیه شد منی و من بعد یساعت ۵ تا قرص سیپرو باهم خوردم الان امکان بارداری وجود داره؟؟؟خیلییی میترسممم😭😭

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا روز 21 فروردين منفی بود بعدش دیگه نزدم. ممنونم جواب دادی عزیزم خوندم برات 

فدات گلم  دعا کن من پریود بشم تست هم زدم منفی بوده اونقد گرمیجات خوردم امروز لکه قهوه ای میبینم از بعداظهر خداکنه پریود بشم😭

فدات گلم  دعا کن من پریود بشم تست هم زدم منفی بوده اونقد گرمیجات خوردم امروز لکه قهوه ای میبینم ...

انشاالله که میاد. من دیگه دلم نمیخواد تست بزنم ولی به خودمم مشکوکم که چرا 12 روزه با وجود این همه گرمی نمیاد یه قطره هم

انشاالله که میاد. من دیگه دلم نمیخواد تست بزنم ولی به خودمم مشکوکم که چرا 12 روزه با وجود این همه گر ...

بنظرم فردا دوباره بیبی چک بزن اگه بازم خبری نشد یه آزمایش بتا بده ایشالا هرچی که میخوای همون بشه واست. منم پریود شم کامل البته من باخوردن گرمی امروز لکه قهوای‌ دیدم

2740
بنظرم فردا دوباره بیبی چک بزن اگه بازم خبری نشد یه آزمایش بتا بده ایشالا هرچی که میخوای همون بشه واس ...

حالا امشب یکی دیگه میگیرم ببینم چی میشه اگه مثبت باشه خیلی ذوق زده میشم 😅

حالا امشب یکی دیگه میگیرم ببینم چی میشه اگه مثبت باشه خیلی ذوق زده میشم 😅

عزیزم ان شالله که باردار باشی❤️

عزیزم ببخشید تین سوال رو میپرسم علت ایست قلبی جنینت چی بود؟اگه دوست داشتی جواب بده 

من اینقدر استرس ایست قلبی رو دارم 

سر بارداری قبلیت انوکسا و اسپرین مصرف میکردی؟

عزیزم ان شالله که باردار باشی❤️ عزیزم ببخشید تین سوال رو میپرسم علت ایست قلبی جنینت چی بود؟اگه دوست ...

باردار نبودم عزیزم. علتش هم نمیدونم واقعا هرچی ازمایش دادم همش گفت سالمم و هنوزم خودم نفهمیدم چی شد 

باردار نبودم عزیزم. علتش هم نمیدونم واقعا هرچی ازمایش دادم همش گفت سالمم و هنوزم خودم نفهمیدم چی شد& ...

انوکسا استفاده میکردی تو اون بارداریت؟

خیلی ناراحت شدم عزیزم ان شالله که بهترین ها برات اتفاق بیوفته

2706