2737
2739
عنوان

ناز کشیدن

681 بازدید | 39 پست

چجوری وقتی شوهراتون یکاری میکنن ک مقصرت

چجوری نازتونو میکشن.  چکارا میکنن

چجوری از دلتون در میارن خاهشا تعریف کنید

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکاری میخام بکنم یذرع عشوه توش قاطی میکنم مثلا وقتی میخام کنترل یا چیزی رو بردارم با حالت برمیدارم یا الکی میرم جلو آینه برا خودم رژ میزنم اونم ببینه ،، غذایی ک دوسداره درست میکنم ولی نامحسوس 😄

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2731

شوهر ندارم

ولی وقتی بابام میخواد ناز بکشه میره مامانم و بغل میکنه 

سفت میگیرتش مارو صدا میزنه بچه ها قلقلکش بدیدنننن😂

بعد میگه آشتی کردی؟ اگه بگه نه دوباره ادامه میدیم تا داد بزنه ارررههههه😁

بعدش وقتی رفت بیرون براش کادو می‌خره یا شام میریم بیرون

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
هرکاری میخام بکنم یذرع عشوه توش قاطی میکنم مثلا وقتی میخام کنترل یا چیزی رو بردارم با حالت برمیدارم ...

نگفت که چجوری عشوه میاید،گفت شوهرتون چجوری نازتونومیکشه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
نگفت که چجوری عشوه میاید،گفت شوهرتون چجوری نازتونومیکشه

خب زیر یه سقف باشن اینم نباید یه عشوه بیاد ک‌اون بیشتر جذب شه؟؟ زمخت ک نباید باشه 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
خب زیر یه سقف باشن اینم نباید یه عشوه بیاد ک‌اون بیشتر جذب شه؟؟ زمخت ک نباید باشه 

میدونم،ولی سوال چیزدیگه ای بود

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2740

اره چجوری نازتو میکشه

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 
اره چجوری نازتو میکشه

خونه باشه الکی به یه بهونه ای میاد پیشم میگه مثلا بالای پیشونیت چیشده منم میرم بعدش ب اینه نگا میکنم میاد بغلم میکنه یا بوسم میکنه 

یا میگه خانومه من کیه عشقه من کیه انقد میگه منم اشتی میکنم تهش

خونه باشه الکی به یه بهونه ای میاد پیشم میگه مثلا بالای پیشونیت چیشده منم میرم بعدش ب اینه نگا میکنم ...

مثلا اگه بزنی بیرون و چیزی نگی چی 

دیر بیای چکار میکنه.  

یا کلا توخودت باشی

مثلا اگه بزنی بیرون و چیزی نگی چی  دیر بیای چکار میکنه.   یا کلا توخودت باشی

بزنم بیرون ک باید بهش بگم خودمم میگم همیشه

تو خودم باشم میاد قربون صدقه میره یا الکی شونه رو میارع موهامو شونه میزنه یا اگه حموم باشه صدام میزنع میگه بیا پشتمو بساب و....

قربون صدقه میره. میگه ببخشید و توضیح میده. حرفای خنده دار میزنه. گل یا هدیه میخره و در نهایت از خودم میپرسه چجوری از دلت در بیارم. البته منم زیاد کشش نمیدم.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2706