2737
2734
عنوان

ازدواج خیلی بد و ترسناکه؟ متاهل های عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 58 پست

ازدواج مسئولیت داره قطعا مثل زمان مجردی خودت تنها نیستی باید بتونی شریک زندگی مناسبی باشی و خانه داری، شوهرداری یاد داشته باشی، شوهر، داریم تنها دادن خدمات نیست باید بدونی چطور همسرت راضی نگه داری 

کاری که خیلیای ما نمیدونیم چه زن چه مرد 

مردهام باید زن داری یاد داشته باشن 

و برعکس این چیزا اتفاق میافته 

مثلا خیانت و.......  بیشترم برای اینه ما زندگی کردن بلد نیستیم از نظر فردی ضعیفیم، طرف مجردی پر از اختلال و درگیری و رابطه های سم بوده بعد ازدواج میکنه  و با روح و روان و زندگی یکی دیگه بازی میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر احساسی صرف نباشه و عاقلانه باشه و رضایت خانواده ها  وهم‌کفو بودن سطح فرهنگی و اعتقادی و مالی درنظر گرفته بشه احتمال موفقیت بسیار بیشتر از ازدواجهای احساسی صرف هست 

اگ یه شغل خوب داری در آمد داری خونه داری محتاج نیستی یا عاشق کسی نیستی ازدواج نکن اصلن بشین کیف دنیا رو ببر واسه بعضی ها با شرایط بد یه ازدواج خوب معجزه اس واسه بعضی هام برعکس ولی اگه همه جور اوکی هستی ازدواج نکن مخصوصن سنتی نمیگم بده سنتی همونم خوب و بد داره ولی شرایطت خوب باشه مگه مغزت مشکل داره الکی دردسر بدی ب خودت 

عوض شد اون دختری که از تاریکی میترسید.... سخته بد شدن  ولی من عوض شدم    سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنند/:      وقتی هیچ گهی نشدی تو زندگیت بهم مسیر زندگی کردن یاد نده🙄    اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی بگو دوباره بگم.     هیچکس دوستت نیست اونا فقط ترسیدن از اینکه بخوان دشمنت باشن😏🖐🏻      دلتنگی مثل یه چاقوی کند میمونه نمیبره ولی بشدت درد داره:)      اینکه الان دارید چقدر تلاش میکنید مهم نیست مهم نتیجه تلاش و کار شماست امضام کپیه از یکی کاربرای سایت یادمم نیس کیه دوس داشتم این متنو :) 
2728

نه عزیزم ازدواج خیلی هم قشنگ و شیرینه

مخصوصا با کسی که عاشقش باشی و همسرت ادم حسابی باشه یعنی به اصطلاح انتخاب درست و اگاهانه ای داشته باشی

خداروشکر من اطرافم ۹۰ درصد زوج ها واقعا خوشبختن

اونایی که از ازدواج بد میگن میخواستن چشاشونو باز کنن درست انتخاب کنن اونا انتخاب غلط داشتن

تازه همون ناراضی ها از قسمت مشکلاتشون فقط مینالن وگرنه هیچوقت از لحظات قشنگشون حرف نمیزنن

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
2740

نه عزیزم تو نی نی سایت ۹۹درصد خوشبخت صد در صدی هستن شوهراشون دورشون میچرخن نمیزارن آب تو دلشون تکون بخوره و دار و ندارشون هم به اسم زنشون کردن

و اینجوری که میگن کل جهاز از صفر تا ۱۰۰ با شوهرشون بود کل سیسمونی هم همینطور

و کلا خانمهای نی نی سایتی اینجوری که میگن لطف کردن و وجود مبارکشون رو بردن خونه شوهرشون 😑😐😶

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید یه مرز باریکى هست بین رُک بودن و بیشعورى...متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔
2706