2733
2739

من میگم اگر منو زندگی رو دوست داشت راصی میشد به نام بزنه حتی فکر میکنم ز بین منو خونه به نام زدن خونه رو قبول میکنه دارم حرص میخورم که براش ارزش ندارم به نظرتون واقعا علاقه نداره که نمیزنه ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشخصه که نمیزنه، چون جنس خودشونو میشناسن که تکرار میکنن خیانتو و اگه شما خونه به نامت باشه راحت سرپناه داری که طلاق بگیری... اونم نمیخواد شما جاده جلوپات باز باشه،،، میخواد زوری نگهت داره. بچه هم دارین؟ 

2738
حرفام تلخه ولی حقیقته ،ب عنوان کسی ک بهش خیانت شده میگم بهت ،منتظر خیانتای بعدیش باش ،و اینکه دوستت ...

خب چیکار کنم یعنی طلاق بگیرم . ؟ بچه دارم واقعا دادم میمیرم نمیدونم چیکار کنم

خب چیکار کنم یعنی طلاق بگیرم . ؟ بچه دارم واقعا دادم میمیرم نمیدونم چیکار کنم

من نمیگم طلاق بگیر یا نگیر ،من یازده ساله دارم زندگی میکنم و متعدد بهم خیانت شده ،نه اعتماد ب نفس برام مونده نه زیبایی نه سلامتی ،اینقد که سعی کردم درست بشه و نشد ،یه ماهه مهریه مو گذاشتم اجرا اونم دیگه علنی خیانت میکنه ،تازه من تا همین چند وقت پیش خیانت ک میکرد مچشو میگرفتم گریه میکرد التماس میکرد نرو ،میگفت دوستت دارم ...من نمیگذرم خدا هم ازش نگذره ک نابودم کرد 

2706