2737
2734
عنوان

چاق شدن 🥰

132 بازدید | 17 پست

سلام‌ به دخترا خانما همگی 🥰

من میخوام که یه ده کیلو چاق بشم

قبلا یه بار پودر گین آپ خورده بودم که هیچی جز عوارض برام نداشت صورتم شده بود قد بادکنک و خیلی افتضاح بود خلاصه ! 

الان ی پیج پیدا کردم تو اینستا ک اینم پودر چاقی میفروشه اما با خودشون ک صحبت کردم قسم داد و کلی چیز میز گفت ک نه پف نمیکنی و عوارض نداره و فلان !!! خلاصه ک سفارش دادم دیروز گفتن ارسال شده هنوز نرسیده دستم این تاپیکو ایجاد کردم ک بعد از یک ماه بیام نتیجمو بگم اگه راضی بودم پیجشو بزارم شاید کسی بخواد چاق بشه براش خوب باشه ، فقط دعا کنین دوباره پف نکنم و عوارض نداشته باشه برام 🥲 

الان وزنمو دقیق نمیدونم اما ۵۱ عه دیگه گرمشو نمیدونم ، اشتهامم بعد از یه مسعله ای خیلی کم شده 

تا ببینیم چی میشه 😚

۶ اردیبهشت ۴۰۳ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاش خودت چاق بشی اینا تنبلی تخمدان میارن🥺

شاید باورت نشه اما پودر چاقی کلییی عوارض داره من کلی باهاش حرف زدم تا اخر راضی ب خرید شدم گفت ۴۰ روز بخور دیگه راه اخره میخورم ببینم چی میشه 🥺

2740
شاید باورت نشه اما پودر چاقی کلییی عوارض داره من کلی باهاش حرف زدم تا اخر راضی ب خرید شدم گفت ۴۰ روز ...

ادم از لاغری خسته میشه میگه عوارضش ب جهنم 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
والا اسمی نداره انگار دست سازه !!!! فرشته و نمیدونم گین اپ و اینا نیس

من ی مدته قرص گین آپ شروع کردم بیخیال عوارض شدم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

عزیزم بدن تحمل هفته ای یک کیلو رو داره. 

هر چیزی جز این بدنو میترکونه. 

از کجا میگی گین اپ عوارضی نداشته؟؟؟ 

خیلیا چند سال بعد متوجه میشن استخون بدنشون سیاه شده. 

چرا خودمونو گول میزنیم؟؟ 

توی یک ماه ده کیلو؟؟؟ 

به بدنت به سلامتیت فکر میکنی؟ یا فکر میکنی نه برا تو اتفاقی نمیوفته!!! 

من یسری قرص میخریدم طرف اشنا بود جون بچشو قسم میخورد که گیاهیه و ضرر نداره. اما دچار یه مشکلات خیلی بدی شدم بیش از 100 ملیون هزینه درمانمِ....

به جا اینکارا برو طب سنتی یه حکیم حاذق. طبع بدنتو عوض کن و برای همیشه اصولی تپل باش. 

نه که با کورتون باد کن خودتو و بعد فیییییس خالی شو!!!!

فکر کردی وجدان دارن؟؟؟ معلومه که قسم میخوره. بعصیا خداشون پوله. براش قسم دروغم میخورن. ادمم میکشن. 

اون فقط فکر فروشه. بتو و سلامتیت فکر نمیکنه. 

اصولی پیش برو. 

خود دانی. 

من ی مدته قرص گین آپ شروع کردم بیخیال عوارض شدم

عشقم اون فقط و فقط پف میاره من پودرشو میخوردم صورتم باد کرده بود هرجا میرفتم فک میکردن مریضی خاصی دارم ک صورتم انقد چاقه ! 

شاید باورت نشه اما پودر چاقی کلییی عوارض داره من کلی باهاش حرف زدم تا اخر راضی ب خرید شدم گفت ۴۰ روز ...

من تخمدان هام سالم بودن دو هفته قرص چاقی خوردم هفته بعدش درد شدید ت تخمدانم پیچید سونوگرافی گف تنبلی داری خفیف بود دیگ در ب در دنبال لاغری🥺

ک بازم با قرص لاغری لاغر کردم

هفدهمین کااااااااربری 
عشقم اون فقط و فقط پف میاره من پودرشو میخوردم صورتم باد کرده بود هرجا میرفتم فک میکردن مریضی خاصی دا ...

دیگه بیخیال شدم میگم فقط حتی برا چند روز پرشدن رو تجربه کنم😭😭😭😭😭

2706