2737
2734

من بخاطر اینکه جدیدا قندش از کنترل خارج شده و انسولین باید مصرف کنه رفتم کنارش تا قندشو چک کنم و انسولین بزنم براش 

بخاطر اینکه دلم سوخت 

امشب یه سر رفتم پیش خانواده ام ، زنگ زده شوهرم که یه شهر دیگه اس 

که زنت منو ول کرده رفته قندم افتاده الان میمیرم 

شوهرم زنگ‌زد من ، من فکر کردم حالش خیلی بده 

رفتم دیدم داره با تلفن حرف میزنه از منم سرحالتره 

انقد بهم فشار اومده بخدا ، گفتم بذارمش برم ، شوهرم میگه توجه نکن به حرفاش گناه داره و سنش بالاس و  فلان 

شوهرت گناه داره ولش کن 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
شوهرت با تندی گفت بری پیشش ؟ 

نه با نگرانی گفت ، فکر کرد الان قندش افتاده 

منم زود خودمو رسوندم 

وقتی دیدم چیزیش نیس انقد عصبی شدم زنگ‌زدم شوهرم گفتم اینجوری باشه من دیگه یه قدمم براش برنمیدارم

عزیزم آدمای سن بالا تغییرات رفتاری زیاد دارن مثل بچه ها میمونن ، ما خودمونم به اون سن برسیم همینیم ب ...

اخه زورم اومد که حالش بد نبوده الکی گفته که منو بکشونه خونه 

توقع داره من اصلااا از کنارش تکونم نخورم

نه با نگرانی گفت ، فکر کرد الان قندش افتاده  منم زود خودمو رسوندم  وقتی دیدم چیزیش نیس ا ...

عزیزم 😂 

خندم گرفت 

حق داری خیلی ، آدم نمیدونه با این پیرزن های بیشعور چیکار کنه 

حالا خودمون اگر پیر بشیم اینقدر باشعوریم 

کلا نسل ماها دیر بشه خیلی باشعوریم 

اما این عتیقه های قدیمی افتادن گردن نسل ماها 

شما کاری که میکنید برای همسرتونه دنیا خیلی بی ارزشه تا میتونید خوبی کنید اهمیت ندید آدما هرچقدر سنشو ...

ادمی که بهش محبت میکنی باید قدر بدونه 

اگر تشکر نمیکنه حداقل بی منتت هم نکنه 

من دیگه براش کاری انجام نمیدم الانم موندم چون به شوهرم قول دادم تا برمیگرده پیشش بمونم ، منتظرم شوهرم برگرده مادرشو تحویلش بدم و دیگه تحویلش نمیگیرم یه قدمم بر نمیدارم براش

عزیزم 😂  خندم گرفت  حق داری خیلی ، آدم نمیدونه با این پیرزن های بیشعور چیکار کنه  ...

وای من که اصلا حوصله پیر زنای غر غرو رو ندارم 

اینم چون قول دادم مجبورم بمونم وگرنه فرااار میکردم

2706