2733
2739

بچه ها من26سالمه  مهره چهار و پنجم دیسکس زده بیرون چند دفعه هم ام از ای دادم به عمل نرسیده ولی واقعا اذیتم می‌کنه همیشه مچ پام سر میشه و از بالای رونم دردش میزنه تا پایین مثلا جارو برقی یا کاراهایی که خم میشم یا حتی مدت طولانی نمیتونم وایستم رو پام حتی ظرف بشورم   و نمیتونم انجام بدم و مهمونی که میریم میگم من کمر درد دارم نمیتونم انجام بدم خانواده شوهرم اخماشون می‌ره تو هم که داره فیلم بازی می‌کنه و مجبوری برای اینکه حرف درمیارن و شوهرم اخماش می‌ره تو هم و نگن تنبله میشورم و کمک میکنم همسرمم اصلا تو خونه هم کاری نمیکنه بهش میگم کمکم کن  میگه هم کار بیرون رو انجام بدن هم خونه خلاصه کلی اذیت میشم تا یه کاری انجام میدم و وقتی کار انجام میدم شبش تا صبح از درد نمیتونم بخوابم نمی‌دونم واقعا چیکار کنم اگه تجربه ای دارین راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دارو و آمپول داده ولی موقتیه یه مدت دردش رو میندازه دوباره شروع میشه موندم واقعا چیکار کنم

خوب نگفته باید چیکار کنی؟ جراحی چیزی؟ دارو که اثرش موقته. برو یه دکتر دیگه ببین چی میگه

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2740