2737
2734

شوهرم داره یه زمین میخره میگه بزنمش به اسم تو در عوض تو مهرتو ببخش

زمین ۵۰۰متره به ارزش تقریبا دو میلیارد مهریه ام ۳۰۰تا سکه

بهش گفتم خب همینطوری بدون بخشیدن مهریه بزن مگه بهم اعتماد نداری؟گفت مهریه دینیه که به گردنمه و باید بدم منم به شوخی گفتم خب دینت و کامل بده مهر من ۳۰۰تا سکه اس که خیلی بیشتر از ۲میلیارده، گفت تو ببخش من قول میدم در اینده بازم زمین به اسمت میزنم. راستش دلم نمیخواد قبول کنم وقتی بهش گفتم نه قبول نمیکنم به نظرم عادلانه نیست عصبی شد  بهم گفت منم همه چیزو میزنم به اسم بچه که یه وقت خواستی جدا شی چیزی بهت تعلق نگیره🥲بعد دید ناراحت شدم گفت قول میدم بازم  زمین میزنم به اسمت تو اول ببخش همه شو منم جبران میکنم برات

نمیدونم اعتماد کنم بهش یا نه؟

خیلی حسم بده

اینم بگم اخرش قبول کرد ۳۰تا سکه رو نگه دارم بقیه رو ببخشم

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بودم قبول میکردم 

مهریه تا بخوای بگیری ذره ذره است معلوم نیست بده نده معلوم نیست واقعا

ولی زمین ارزشش میره بالا میتونی به مرور بسازیش میتونی خوب هم نقدش کنی 

تا منت سکه بکشی 

اول به نامت کنه بعد

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
2740

اول بزنه بنامت توهم مهریه رو میبخشی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

خب بگو ما به تفاوت قیمت زمین و مهریه رو نگه میدارم بقیه رو میبخشم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

چقد عجیب غریبید ک ب فکر طلاقید ،الان‌مگ‌مردا جز سالی یکی دوتا سکه مهر میدن؟ بیشتر از ۱۱۴تا هم نمیشه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2706