2737
2739

من زیاد مو مامانم رنگ کردم خونه ، امروز خاله گفت، دکلره هم بلدی من گفتم آره ، ( نیاین بگین چرا الکی گفتی اینا) فقط بیاین بگین نسبت هاش چجوری، چجوری رنگ بزنم چقد پودر، چقد اکسیدان، زمان شم بگین ، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگا کردم ، یکی شون گفت یک ربع بمونه ، یکی شون گفت، ۲۰تا ۲۵ دقیقه

باید چک کنی زود زود. در ضمن دکلره مثل رنگ نیستا. احتمال آسیب و سوختگیش خیلی زیاده. آرایشگرا هم خیلیاشون مو رو میسوزونن

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2740

ساعتی نیست ک بستگی ب مقاومت مو داره و تو باید مدام چک کنی بعدم با اکسیدان ۹ شروع نکن با اکسیدان ۶ بزن ک آهسته تر عمل کنه ولی اکر تجربه نداری بنظرم اصلا کار نکن میسوزونی موهارو

گرونه ؟ دکو مو چیه ؟ اون اکسیدان نیاز نداره

عین تیوپ رنگه .میخرن با اکسیدان مخلوط میکنن مو را بع درجه میرسونه .بعد موهارا بشور نمشو بگیر رنساژ بزن...بهم بگو چه رنگی میخای رودکلره بزاری تا بگم چی بخر

برا خوشبختی بچهام دعا کنید
عین تیوپ رنگه .میخرن با اکسیدان مخلوط میکنن مو را بع درجه میرسونه .بعد موهارا بشور نمشو بگیر رنساژ ب ...

میخام خیلی روشن بشه ، جوری که روش رنگ طوسی ، خاکستری بزنم ....

عین تیوپ رنگه .میخرن با اکسیدان مخلوط میکنن مو را بع درجه میرسونه .بعد موهارا بشور نمشو بگیر رنساژ ب ...

یک دکلره قشنگ بهم بدهط، دیگه . بعدش باید به ریشه نخوره ؟ یعنی دوسانت فاصله داشته باشه ؟ یا مشکلی نیس به ریشه هم بخوره ؟

ساعتی نیست ک بستگی ب مقاومت مو داره و تو باید مدام چک کنی بعدم با اکسیدان ۹ شروع نکن با اکسیدان ۶ بز ...

زیاد رنگ کردم ، ولی تا حالا دکلره نکردم ...‌ولی رنگ زیاد انجام دادم 

زیاد رنگ کردم ، ولی تا حالا دکلره نکردم ...‌ولی رنگ زیاد انجام دادم 

عریزم رنگ با دکلره کردن خیلی فرق داره شما رنگ بزنی هرچقدرم بمونه مو آسیب نمیبینه نهایتا رنگش تیره تر میشه ک اونم میشه تغییر داد ولی دکلره اگر تجربه نداشته باشی موها بشوره هیچ کاری نمیشه کرد مگر موهاشو کوتاه کنه دکلره باید فویل پیچی بلد باشی مثل رنگ ک نمیشه یک جا زد باید موهارو جدا کنی لایه لایه بزاری تو فویل

2706