2737
2734

سلام مادر شوهرم اینا خونشون به ما نزدیکه 

وقتی من جایی میرم که شوهرم نباشه بهش میگم برو خونه مامانت ..حتی شوهرم نره یا براش غذا آماده کنم باز مادرشوهرم زنگ میزنم که حتما نهار بیا اینجا 

حالا مادر شوهرم وقتی جایی می‌ره من زنگ میزنم که پدر شوهرم بیاد اینجا ولی اون براشون غذا درست می‌کنه و میگه نه حتی ررای چند وعدشون غذا درست می‌کنه ..مگر اینکه خیلی مجبور بشه پدر شوهرم اینا میان ..حالا میگم یعنی منم وقتی نیستم برای شوهرم غذا درست کنم و ندارم بره یا نه فرق می‌کنه 

میگم نکنه مادرشوهرم بدش بیاد وقتی خودش حتی چند وعده هم درست می‌کنه و نمی‌ذاره پدر شوهرم اینا بیان..شاید توقع داره منم برای شوهرم غذا درست کنم و اونجا نفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه مادرشوهر جالبی داری 😍

نمیتونم بفهمم دلیل کارشو اما خوشم اومد از رفتارش 

شاید نمیخواد شما رو ب زحمت بندازه 

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱
اون وظیفه‌ی خودش میدونه که به پسرش غذا بده ولی وظیفه‌ی شما نیست به پدرشوهرت غذا بدی

نمی‌دونم شایدم فکرشون همین باشه 

مادر مادرشوهرم مریضه مادرشوهرم می‌ره چند روز پیشش میمونه ولی برای خونه چند وعده غذا درست می‌کنه ولی پدر شوهرم میگه نه شام نمیتیم یه چیزی میخوریم ولی نهار گاهی میان یه بار هم با خودش مرغ آورد دیشب هم مادرشوهرم کلی وسیله ماکارونی ربع و این چیزا فرستاد 

خوب اون پسر خودش میره خونش غذا میخوره 

مهمون حساب نمیشه 

ولی پدر شوهرت بیاد خونتون مهمونه و شاید معذبه و خونه خودش راحتتره

بعد هم میخوایی چیکار بیان دنبال دردسر میگردی 

باید بپزی بشوری جمع کنی 

2740
نه خب نمیخواد مزاحم شما بشه بده؟حالا اگر هیچی نمیپخت واز روز اول میگفت برو اونجا که باز تاپیک میزدی ...

نه کارش بد نیست برای من که خوبه😁

ولی میگم نکنه توقع داره وقتی منم نیستم برای شوهرم غذا درست کنم و اونجا نره ..یه جورایی خودم عذاب وجدان گرفتم ..

خوب اون پسر خودش میره خونش غذا میخوره  مهمون حساب نمیشه  ولی پدر شوهرت بیاد خونتون مهمون ...

آره راست میگی ..پس جایی میرم با خیال راحت شوهرم رو بفرستم اونجا عذاب وجدانم نداشته باشم 🤭😄