2737
2734
عنوان

درباره من چه فکری می کردید؟

56 بازدید | 1 پست

دوستان خودم آدم خنده رویی هستم . به طور کلی اگر یکی از اطرافیانم مه با هم صمیم هستیم   وقتی من را می بیند لبخند می زند و با لبخند و خنده با من حرف می زند این چه معنایی دارد اگر شما جای دوستم بودید چه فکر و نظری درباره من داشتید که این لبخند هارا می زدید؟ دوستم هم جنس خودم هست

ازت خوشم نیومد بای

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)