2737
2739

باید حتما برم دکتر!!؟؟؟

همش امروز و فردا میکنم 

بعد کلا افسردگی گرفتم الان چندین ماهه جایی نرفتم فوقش تا سرکوچه میرم 

و اگر کاری کنم دوستدارم تنها باشم ینی دلم نمیخواد کسی باهام باش اگ باشه عصبی میشم 

همون موقع ها ک میرفتم بیرون کسی هراهم باش عصبی میشم 

دلم میخواد ناهار شام تنهایی بخورم 

دلم میخواد کسی از کارام سردرنیاره ب کسی توضیح نده 

افسردگی هم ک گرفتم اینجوریه ن ذوق چیزی دارم ن هیجی دیگه نه هیچ حسی دارم ن مثل حس دوست داشتن نه حس جن...سی ن حس عاطفی ...

البته مجردم .... 

عصبانیت ام اینطوریه تو خونه صدا باشه وحشتناک عصبی میشم تپش قلب میگیرم 

صدا اب رو مخم هست 

صدای پرنده رو مخم هست 

صدای همسایه 

صدای بوق ماشین 

و ب شدت پرخاشگر میشم 

عصبانیت ام اینطوریه تو خونه صدا باشه وحشتناک عصبی میشم تپش قلب میگیرم  صدا اب رو مخم هست  ...

خب منم اینجوری دارو میخورم برو روانپزشک وگرنه از پا درت میاره تو که نمیتونی دنیا را لال کنی حداقل برو دکتر خودت را درمان کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب برو دکتر ...نزار کهنه بشه ...هورمون سرتونین تو مغز کم میشه ..و اینکه نمیدونم چرا همه بیماری اضطرا ...

ب خاطر شرایط زندگی هست چیکارکنم دیگه 

میرم دکتر اینهفته حتما ولی پشت گوش میندازم همش  

اخه میترسم هنش دیگ دارو بخورم هیچ وقت قطع نش 

ب خاطر شرایط زندگی هست چیکارکنم دیگه  میرم دکتر اینهفته حتما ولی پشت گوش میندازم همش   ا ...

بخدا منم مثل شما بودم همش میگفتم نکنه یاد بگیرم ولی دکتر گفت یه مدت بخوری خوب که بشی دیگه کم کم قطع میکنم ...وقتی با دارو آدم حالش خوبه مگه بیماره قرص نخوره ...تا یک‌ماه دارو عوارض داره و بعد کم کم تاثیر مثبتش شروع میشه