2737
2739

سلام دوستان ببخشید میشه لطفا راهنمایی کنید من واقعا نمیدونم چیکار کنم؟؟🥺

پدرشوهرم فوت شدن،پدرخودمم حالشون بد بود بخاطر همین ما بدون جشن اومدیم سر خونه زندگی تا بعد ازسال ایشون مراسم بگیریم(بعضیا میدونن بعضیا نه)

حالا میخوایم جشن بگیریم همسرم گفت رسم عروس کشون داریم ک همه بعد عروسی بیان خونمون بهش گفتم اون برا خونه ای هست ک تازه جهیزیه چیدن نه خونه ی ما ک داریم زندگی میکنیم ،قبول کرد و اوکی شد ….حالا خواهرم گیر داده زشته خونتو بچین دوباره خاله اینا بعد عروسی بیان ببینن جهیزیتو!!!!!!میگم به سمت شوهرم گفتم نه میگه ناراحتی درست نکن!!!!!!من چی بگم اخه؟؟؟

خودشونم نمیان کمک کنن لااقل همه چیم تنها بودم حتی اولشم موقع جهیزیه چیدن مادرشوهرم بنده خدا فقط کمکم کرد و باهم چیدیم چون من دلم میخواست فیلم بگیرم  ،الان دستش شکسته اونم نمیتونه کار کنه زیاد…..چ کاری درسته؟؟؟

ن بابا منم دوست ندارم کسی جهیزیمو ببینه

میخوان بشینن حرف بزنن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه چيكار بايد كني ك تنهايي نميتوني؟

بگذريم ك با ديدن جهزيه موافق نيستم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728

بگوبرام مهم نیست ونذارکسی بیادتوخونه ات وتمام اسایش خودت مهمتر اگه خاله اتون چندتاکاسه وبشقاب شمابراش مهمه مشکل خودش نه شما بگوشوهرم خوشش نمیاد 

گاهی انسانم آرزوست

مگه وسیله هاتو استفاده نمیکنی؟ وقتی باز کردی بزار بیان نگاه کنن دیگه فوقش یدونه تزئین یخچال میمونه که اونم یک شب وقت بزاری تکمیل میشه

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

یا کلا نباید بیان یا از هر دو طرف بیان ک بعدا دلخوری پیش نیاد 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
2740

نذار ، دم در ساختمون باهاشون خداحافظی کنین ما که عروس کشونمون تا دم در خونه عروس دوماده

بعدا خونه تون میان به بهانه های مختلف

دیگه چهارتا وسیله دیدن نداره که بیفتی به دردسر

عجب 
ن بابا منم دوست ندارم کسی جهیزیمو ببینه میخوان بشینن حرف بزنن

چیجوری محترمانه بگم هیییچ کس نیاد؟؟؟خواهرم میگه باید اونشب جلو خونه برات گوسفند بکشه خب!!!!از ی طرف میگه بعضیا از شهرستان میان زشته باید بیان ی سر خونه ت!!!!!!🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️بخدا از این رسم و رسوما دیگه خسته شدم

مگه چيكار بايد كني ك تنهايي نميتوني؟ بگذريم ك با ديدن جهزيه موافق نيستم

باید همه چیو مرتب بچینم گردگیری حسابی،تمیز کردن و تزئین کنم و …. تو این زمانی ک همش درگیر لباس و اتلیه و فرمالیته و خیلی چیزای دیگه هستم……

بگو نه لازم نیست 

اگه خواهرت خیلی اصرار کرد بگو بیا خودت خونه ام رو تمیز کن 

شب هم تشکر کن بلند و بگو ممنون ما رو تا اینجا همراهی کردید بعد برید خونه تون 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
چیجوری محترمانه بگم هیییچ کس نیاد؟؟؟خواهرم میگه باید اونشب جلو خونه برات گوسفند بکشه خب!!!!از ی طرف ...

گوسفندو ک ماهم رسم داریم 

مشکلی نداره

ولی نهایت دوتا بزرگتر دست عروس دامادو تو دست هم میذارن و خداحافظی میکنن 

راه نمیافتن بیان داخل خونه

حالا چه شهرستان چه غیره

شماهم ب بزرگترا بگید ک جلو تالار گوسفند بکشن براتون عروس کشون نداشته باشی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
حالا لازم نیست همه را روی کابینت بچینی.  همینطوری فامیل بیان بشینن. چای و شیرینی بخورند. بروند ...

بالاخره تمام کمدها کشوها همه چی باید مرتب کنم،گردگیری حسابی تزئین و … وقتی ب عنوان جهیزیه دیدن میخوان بیان دیگه🥺

2706