2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من بخدا نمیخام تبلیغ کنما ولی ی پودر سفارش دادم برای چاقی هنوز نرسیده دستم میخام اونو مصرف کنم برای افزایش وزن ، فت فست اصلا سراغش نرو چون هیچی جز ضرر برات نداره و چاقیتم پف خواهد بود ، اما مخمر آبجو من خودم نخوردم اما کساییکه خورده بودن نتیجه ی تقریبا مناسبی گرفته بودن بنظرم بین این دوتا گزینه مخمر صد در صد بهتره 

2731
عزیزم من بخدا نمیخام تبلیغ کنما ولی ی پودر سفارش دادم برای چاقی هنوز نرسیده دستم میخام اونو مصرف کنم ...

چند دوره بخورم مخمر رو؟

توی ۲ماه چقد اضافه میکنه بنظرتون؟

2738
کالری شماری چجوریه؟

ببین هر چیزی ک میخوری ی کالری مخصوص به خودشو داره ، انسان در طول روز یه مقدار معینی کالری دریافت میکنه ، اگه از مقدار معین بیشتر کالری دریافت کنی چاق میشی اگه کمتر دریافت کنی لاغر 

خب پس چکار کنم؟ زینک پلاس چطوره؟ دلم میخاد وزنم زیاد شه اخه باشگاه هم نمیتونم برم

تو خونه هم میتونی حرکات رو بزنی نیاز ب باشگاه نیست

ببین نمیدونم الان به حرفام عمل میکنی یا نه ولی وظیفم دونستم بگم که شاید کمکی کرده باشم برای حفظ سلامتیت...

تمامی این قرصا و پودر هایی که چاق کننده یا برای لاغری هستن ب شدت عوارض دارن و خیلی از عوارضش جبران ناپذیره...

شما با یه رژیم غذایی مناسب براحتی میتونی وزن اضاف کنی

اگر امکانش رو داشته باشی با یه مشاور تغذیه که تبحر داشته باشه صحبت کنی و برنامه غذایی بگیری اگرم نه وعده هات رو بیشتر کن مغزیجات و سبزی جات و میوه بخور اب زیاد بخور میان وعده داشته باش... عصر ها سیب زمینی اب پز بخور صبحانه کامل بخور....همینا کالری دارن و باعث میشن وزن اضاف کنی اگر با رعایت تماااام اینا وزن اضاف نکردی مطمن باش مشکلی مثل تیرویید و ... داری و باید ازمایش بدی...