2733
2734

خانوما من قرص ال دی میخورم روز پنجم و ششم پریودیم طبق معمول خوردم ولی دیگه قطع کردم بقیشو نخوردم و شروع به اقدام کردم ولی یه هفته بعدش بازم پریود شدم و فکر کردم هورمونام بهم ریخته و منتظر موندم پریودم تموم شه و بعدش بازم شروع به اقدام کردم الان بعد شیش روز از اخرین پریودی از صبح لک قهوه ای داشتم فکر کردم لانه گزینیه ولی رفته رفته قرمز شد و وقتی با دستمال پاک میکنم به دستمال میخورهه ینی بازم پریود شدممم ؟؟؟؟اگه پریود باشه این سومین باریه که تو ماه پریود شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه منم با ال دی اینجورم تا ده روز اغلب هی لکه و حتی لخته میاد ازم

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

قرص جلوگیریو خوردی نباید قطع کنی 

از ابان پارسال تا همین الان ک دارم واست مینویسم پریودم☺️

زندگیم بهم ریخته و در بدترین روزای عمرم به سر میبرم☺️

تف تو هررررچی قرص و دواعه

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید
2740

هورمون هات بهم ریخته گلم باید بسته قرص رو کامل میخوردی بعد قطع میکردی 

الانم قرص رو ادامه بده تا تموم بشه بسته بعد دیگه نخور

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
😭😭ینی شیش روز بعد پریودی بازم پریود میشی؟؟

از ابان پارسال

تا امروز

میشه چند وقته که پریودم؟

فقط میتونم بگم گوه تو قرص جلوگیری نابودم کرد

ببخشید بابت بی ادبی درد کشیدنا و خوتریزی عقلمو از کار انداخته دیگه

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید
2706