2737
2739

8تا 10روز بعد نزدیکی ازمایش خون 

10تا 12روز بعد بی بی چک

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دو روز تاخیر دارم امروز بی بی زدم منفی بود یعنی هنوز امید داشته باشم

اره یک هفته بعد تاخیر باید بزنی چون ممکنه لقاح دیر شکل گرفته باشه

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
2738
8تا 10روز بعد نزدیکی ازمایش خون  10تا 12روز بعد بی بی چک

ببخشید یه سوال بپرسم

من ۸ روز پیش که ۱۶ روز بعد از پریودم میشد

از روی شرت ب مدت ۳۰ ثانیه رابطه داشتم طوری بود که فقط منیش رو شرتم ریخت و تموم بعد از ۵ دقیقه شرتو عوض کردم و تو این ۸ روز دوتا قرص ال دی خوردم اب و زرد چوبه خوردم دارچین و چایی خوردم ولی پریود نشدم امکانش هست حامله باشم؟

امروزم بیبی چک زدم بعد از ۸ روز ک از اون اتفاق میگذرع ولی منفی بود

در ضمن یک روز در میان باید رابطه داشته باشی با یه بار هیچی نمیشه

من ۸ روز پیش که ۱۶ روز بعد از پریودم میشد

از روی شرت ب مدت ۳۰ ثانیه رابطه داشتم طوری بود که فقط منیش رو شرتم ریخت و تموم بعد از ۵ دقیقه شرتو عوض کردم و تو این ۸ روز دوتا قرص ال دی خوردم اب و زرد چوبه خوردم دارچین و چایی خوردم ولی پریود نشدم امکانش هست حامله باشم؟

امروزم بیبی چک زدم بعد از ۸ روز از اون رابطع منفی بود امکانش هس باردار باشم

ببخشید یه سوال بپرسم من ۸ روز پیش که ۱۶ روز بعد از پریودم میشد از روی شرت ب مدت ۳۰ ثانیه رابطه داش ...

خیر امکانش 0

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2706