2737
2739

نهایتش چند تا سکس؟

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین بدهی که پرداخت میشه مهریه است

اول کل مهریه رو حساب میکنن پرداخت میکنن بعد اگه چیزی موند بین ورثه تقسیم میشه

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2731
قبلا که ۱۱۴ تا بود ولی الان ۱۴ تا کردن گویا

یعنی ۱۴ تا سکه!!؟فکر نکنم

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش

هرچقدر مهریتون باشه

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2740
اولین بدهی که پرداخت میشه مهریه است اول کل مهریه رو حساب میکنن پرداخت میکنن بعد اگه چیزی موند بین و ...

کل مهریه پرداخت میشه؟۱۱۴ تا سکه هست

بعضیا میگن ۷۰ تا میشه گرفت

من خودم همسرم فوت شده کامل از شرایط باخبرم از خودم بپرس

۱۱۴تا سکه مهریه رو میشه از اموال برداشت؟

کل مهریه پرداخت میشه؟۱۱۴ تا سکه هست بعضیا میگن ۷۰ تا میشه گرفت

نه اگه متوفی اموال زیادی داشته باشه همه رو به نرخ روز و سال فوت حساب میکنن پرداخت میکنن،

کل مهریه رو میگیرن

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
نه اگه متوفی اموال زیادی داشته باشه همه رو به نرخ روز و سال فوت حساب میکنن پرداخت میکنن، کل مهریه ر ...

ممنونم

نه اگه متوفی اموال زیادی داشته باشه همه رو به نرخ روز و سال فوت حساب میکنن پرداخت میکنن، کل مهریه ر ...

و بعدش هم سهم درسته؟

2706