2737
2734
عنوان

داستان آرمان ک غزال 🥺

298 بازدید | 36 پست

دوستان این جریانش چی بوده 

سال ۱۳۹۲ یه قتل اتفاق افتاده

البته مثل اینکه پرونده مبهم بوده و خب نتونستن دقیقا بفهمم چی شده البته آرمان چیزی نگفته 

چرا آرمان چیزی نگفت ؟

یعنی قاتل اصلی کی بوده؟

چه بلایی سر دختره اومده؟

حالا شنیدم میگفتن آرمان گشته دختر رو چون گفته میخوام برم خارج ولی پسر گفته عاشقتم نرو و فلان بعد دعواشون شده و پسره سر غزال رو کوبیده به لبه ی تخت و با بارفیکس زده تو سرش بعد انداخته تو چمدون برده انداخته سطل آشغال 

بعد جنازه هم پیدا نمیشه خیالیا میگن تو اسید حل کردن بعضیا میگن دیده شده تو خارج اصلا هر کی یه حرف میگفت 

خانواده آرمان هم کلی وقت گرفت برا پسرش حتی فوق لیسانس گرفت کلی چهره معروف فرستادن ولس رضایت ولی خب به گفته خیلی ها زور میگفتن به خانواده غزال و تهدید چرا برادر آرمان که تو خونه مونده هیچی نگفته حتی میگن مادرش لو داده آرمان رو ولی مادرش تو مصاحبه میگفت پسر من هیچ قتلی نکرده و..

پدر و مادر غزال چیکار بودن ولس کدوم استانه 

آرمان سال ۱۴۰۰ اعدام شد 

ولی هیچ وقت مشخص نشد داستان چیه کسی میدونه دقیق من اون موقع اصلا نفهمیدم سر تحقیق تو یه مسئله دیدم و رفتم تحقیق کردم چیزی هم متوجه نشدم 

روح هر دو شاد 🖤

کاربری دست سه تا دوسته خوشگل و مهربونه ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همششششششش همینی بود ک شما گفتی.دیگه چیزی نیست بجز اینکه خانواده غزال گفتن اگر بگی جسد کجاس یا ی تیکه استخون از بچه مون باشه ک ما دفن کنیم و مزارش خالی نباشه ما رضایت میدیم و اعدامت نمیکنیم ولی ارمان هیچ وقت نگفت💔💔💔

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

داستانو همون اول کاری آرمان میگه که از پله حلش داده و با میله بارفیکس زده تو سرش 

و نکته مهم خون غزاله تو خون‌شون پیدا شده 

معلومه این خانواده یه بلایی سر این دختر بیچاره آوردن 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

حتی ممکنه بهش تجاوز هم کرده باشه 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2740
داستانو همون اول کاری آرمان میگه که از پله حلش داده و با میله بارفیکس زده تو سرش  و نکته مهم خ ...

بابای پسره خیلی با نفوذ بود برای همین ۸سال طول کشید تا اعدام شه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
بابای پسره خیلی با نفوذ بود برای همین ۸سال طول کشید تا اعدام شه

آره  مامان غزاله میگفت خیلی اذیتم کردن و کلی شایعه درست میکردن 

داستانو همون اول کاری آرمان میگه که از پله حلش داده و با میله بارفیکس زده تو سرش  و نکته مهم خ ...

برای زندگیت دعا کردم الهی برکتتون زیاد بشه جیبتون پر پول تنتون سلامت❤❤❤🤗🤗

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2706