2733
2734
عنوان

برام دعا کنید فردا کنکور دارم😭💙

395 بازدید | 36 پست

خیلی میترسم لاقل بالا ۶۰۰۰ هزار تراز بیارم دعوتم کنن مصاحبه 

والا کتابهای خود فرهنگیان و خوندم اما آزمون سراسری ده درصد خوندم 😭😭😭😭میترسمممممم

اگه قبول شم معلم خوبی میشم میدونم واقعا 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برات کلی دعا میکنم  سر جلسه متمرکز باش خدا کمکت میکنه🫠

فدات شم نرسی

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
تجربی؟

بله

2740
انشالله به حق تلاشایی که کردی موفق شی عزیزدلم

عزیزم امضات نوشتی برای رشته انسانی کمک میکنی

میشه کتاب تست خوب برای رشته انسانی بهم معرفی کنی سال ۴۰۴ کنکور میخام بدم 

میخام پرقدرت بخونم ۳ رقمی شم راهنماییم میکنی 🙃💜

این حساب کاربری متعلق به ۳ نفر میباشد ...

آروم باش 

چندتا نفس عمیق بکش 

تو تلاشتو کردی ، نذار این دلشوره ها اوضاع رو از کنترلت خارج کنه 

یه دور تسبیح صلوات بفرست که دلت آروم شه ، آیه الکرسی هم بخون صبح قبل از اینکه از خونه بری بیرون

امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیری

میشه منم راهنمایی کنی منم فرهنگیان نوشتم ب اصرار مامانم ولی اطلاعی ندذرم خودم چون علاقه ای ندارم دق ...

اول آزمون سراسری فیزیک زیست و...

بعد کتاب استاد قرائتی 

و دین و زندگی و تست هوش

۶ هزار رو دعوت نمی کنن بالاتر خیلی هست البته منم مثل تو دقیقا پارسال ۸ هزار آوردم نرفتم موندم برای پزشکی ولی هیچی نخوندم و فردا تراز ۷ هزار یعنی ۱۵ درصد هم نمیارم همیشه با خودم میگفتم اینا که تراز ۵،۶ هزار میشن چه کار می کنن ندیده هم باشی کتاب رو میشه ولی امسال خودم همینم با بهترین سابقه 

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏
2706