2733
2739

سرکار میرم سه ماهه

دندونام همممه خراب همممممه هزینه دندون پزشکی هم بالاس کل حقوق هر ماه میشه ی دندون درست کنم فقط

اوضاع مالیمون هم خراب بنظرتون پس اندازه کنم برا رهن خونه یا دندون درست کنم یا خرج کنم ب وسایل خونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

جدا دندون هات خیلی مهمه سعی کن اولویتت قرار بدی

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...

ببین اگه شرایط مالی خیلی بدی دارین و به اون پول واقعا نیازی داری خب پس انداز برای رهن خونه مهمه که یه سقف بالای سرتون باشه 

بعد از اون دندون

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

چقدره پولت؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2706