2737
2734
عنوان

واسه پسر ۳ ماهم کارتون میزارم

179 بازدید | 22 پست

از اولش کلا یجوری کم خوابه الانم بازیگوشیاش شروع شده با دقت ب همه چی نگاه میکنه گوش میده  کارتون که میزارم از فاصله زیاد سرشو برمیگردونه با دقت نگاه میکنه خودمو همسرم دستو پا شکسته زبان بلدیم تصمیم دارم از این ب بعد کارتون انگلیسی بزارم براش 😂شاید معجزه ای شد دوزبانه شد از طرفیم عذاب وجدان دارم میگم چشاش اذیت میشه  و البته سرگرم نشه بیچارم چون خوابم نداره یسره باید بغلم نگهدارمش

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

عزیزم بیشتر سعی کن خودت باهاش بازی کنی حرف بزنی یاد بگیره

تلویزیون و گوشی براش خیلی زوده آسیب میبینه 

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هم برای رشد مغزیش خوب نیست هم برای تکلمش هم چشماش..‌ بچه که نمیفهمه اونبار یه بچه چشماش کاسه خون بود گفتن خشکی وحشتناک گرفته به خاطر تلوزیون دیدن بعد عادت کنه مکافات داری دیگه ول نمیکنه

2740
عزیزم داری اشتباه می کنی بچه منم ۴ماهشه ولی طوری میذارمش که اصلا چشمش به تی وی نیفته، تصاویر توی بر ...

چرا چی میشه؟

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
واقعا اینجوری دو زبانه میشه ؟؟؟

ی مشاور کودکم میگفت بچه ب مرور یاد میگیره من کم ولی شوهرم زبانش خوبه میتونیم باهاش صحبت کنیم اگه یاد بگیره ی معلم زبان داشتم دختر ۴ سالش مثل بلبل انگلیسی صحبت میکرد 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
فارسی صحبت کردن براش مشکل میشه مام یکی داریم از کوچیکی کارتون میذاشت براش الان سه سالشه بلد نیس یه ...

وااااا 

یعنی همه رو انگلیسی میگه؟؟؟؟

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج
2706