2733
2734
عنوان

مدرسه غیر انتفاعی چجوریه؟؟

73 بازدید | 16 پست

من معلم رسمی ام.

یک روز در هفته خالی هستم.

میخوام مدرسه غیرانتفاعی برم اون یک روز رو.

حقوقش تو سال جدید چجوریه؟

بچه هاش چجورین؟ خیلی بی ادب و لوسن؟

باید الکی نمره بدیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم ۱۱ سال توی مدرسه غیر انتفاعی درس خوندم 

اصلا اینطور که فکر می‌کنید نیست همه جور بچه اونجا وجود داره ولی اکثریت پولدار و خانواده دار هستن 

و اینکه مدارس غیر انتفاعی که من دیدم اکثرا سخت گیر بودن و هیچ معلمی حتی ۰/۲۵ هم ارفاق نمیکنن 

2740

🙄

خودم 

و الانم بچم!

مگه احمیقیم برای نمره الکی اینهمه شهریه بدیم؟

پول میدیم مدرسه کارنامه بدن😇

خداروشکر بچم توی ادب  سواد و تربیت توی فامیل نمونه است

همکلاسی هاشم.

بچه بی ادب جایی توی غیرانتفاعی نداره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
شما غیر انتفاعی درس میدی؟ حقوقش چقدره؟

خیر درس نمیدم

اما متاسفانه و صادقانه تفاوت مدرسه غیر انتفاعی با دولتی همین بود که فرمودید، دلیل لوس بودن و عدم رعایت ادب و نزاکت همون مقدار شهریه ای هست که پرداخت میکنند و خب مدیر هم کاری انجام نمیده

با این حال که دبیر طبق روال ارفاق میکنه به خاطر رشوه بعضی پدر مادر ها به مدرسه دبیر رو مجبور میکنن نمره ۱۲ رو ۲۰ بده!

ارغوان، شاخه همخون جدا مانده‌ی من...
خیر درس نمیدم اما متاسفانه و صادقانه تفاوت مدرسه غیر انتفاعی با دولتی همین بود که فرمودید، دلیل لوس ...

شنیدم بچه هاش جواب معلم رو هم میدن و مدیرم هیچ دفاعی از معلم نمیکنه بخاطر پول

2706