2733
2739

بچه ها من یکساله عروسی کردم  خونه پدرم  همه چی اوکی بود وضع مالی خوب و همه چی معین و.. ولی باهام رفتار درستی نداشتن خیلی محدود بودم جوری که دیگه از دستشون یکسره تو اتاق دوست داشتم بمونم و فقط موقع غذا و اینا میومدم بیرون درس میخوندم ،، نقاشی میکردم و...

کمبود محبت داشتم😕

خلاصه شوهر کردم ،،،، هم درس میخونم هم تو یکی از لاین های ارایشگری هستم و نیمچه درامدی دارم 

وضع مالی شوهر زیاد اوکی نیس ولی از لحاظ محبت و رفتار تو ارامش کاملم 

ولی بعضی وقتا خسته میشم میگم خونه پدر ی جور دیگه خوب بود ،،صبح پامیشدم پامو مینداختم روهم گوشی بازی میکردم میرفتم صبحانه اماده میخوردم میومدم درس میخوندم ناهارم اماده و بعد ی استراحت بعدش میرفتم کلاس و بیرون و و باز میومدم خونه شامم حاضر... 

فقط ی حس خلا بین منو پدر مادرم بود هیچ نقطه مشترکی نداشتیم برا خوشگذرونی

ولی موقع عروسی دلم براشون تنگ میشد حتی الان بعضی روزا یک روز کامل عر میزنم از دلتنگی چون دوریم از هم 

هعیییی....

دنیاس دیگه هیچی‌ش کامل نیس، حتی اونایی که تو اینستا و ... ادای زندگی‌های بی‌نقص رو در میارن.

از من میشنوی بچسب به همین زندگی با محبتی که داری و هر روز این محبت رو بیشتر کن چون پول میاد و میره، کل عمرت رو هم دنبالش بدوییی آخرش دور از جون باهات تو قبر نمیاد ولی محبت تا ابد میمونه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738