2737
2734
عنوان

کمکم کنید یه پسری هست...

89 بازدید | 9 پست

تقریبا شش ماهه باهمیم خیلی دوسم داره حتی الان که از هم دوریم اون رفته سربازی بازم حواسش بهم هست بازم بهم زنگ میزنه من تجربه یه عشق یک طرفه رو داشتم و به بدترین شکل ازش جدا شدم نشد ک بمونیم باهم، گذشت تایک ماه بعدش من از طریق یکی از دوستام بااین اقا اشنا شدم تو دلم گفتم بااین صحبت کنم شاید اونو فراموش کنم از شانس بدم پسذه بهم حس پیدا کرد خیلی بدرفتاری میکردم باهاش ک دست از سرم برداره ولی نرفت الان من نمیدونم باید چیکار کنم نمیدونم عذاب وجدان دارم دلم میسوزه واسش... نمیدونم بیست و یک سالشه طلا سازی داره صورتش خوبه چشماش رنگیه قدش زیاد بلند نیست175 لاغره یکی از انگشتای اشارشم ناخن نداره وای باید چیکار کنم؟ کمکم کنید خواهش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
از کجا مطمئنی خیلی دوست داره؟؟ شاید صرفا داره از تنهاییش باهات لاس میزنه؟

زیاد دعوا میکردم باهاش حرفای تحقیر امیز زیادیم میزدم هرکسی بود بدترشو بهم میزد اون چیزی نگفت و هی تلاش میکرد مهرش بیوفته تو دلم بااینکه میدونست حسی بهش ندارم بارم تلاش میکرد نظرمو راجب خودش عوض کنه