2737
2739
عنوان

ازمایش اسپرم

71 بازدید | 11 پست

سلام لطفا هر کی تجربه داره و اگاهه بیاد کمکم کنه ک دارم دیونه میشم 

ازمایش اسپرم رفتیم برا شوهرم همه درصداش صفر بود اصن نمیتونم درک کنم اخه برای چی 

و اینم بگم ک پنج شیش ساعت قبلش همسرم مشروب خورده بود 

ترخدااااااا بیاید کمکم کنید یعنی میشه ب خاطر مشروب باشع 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا که 😐😐 قبل آزمایش نباید چیزی خورد  چون اشتباه می‌کنه ... شوهر شما مشروب خورده 😮‍💨

جدی میگی یعنی واقعا از اون میشه 

اره رفته مشروب خورده انقد خودم چیز گفتم ولی چون نوبت داشتیم رفتیم 

2731
جدی میگی یعنی واقعا از اون میشه  اره رفته مشروب خورده انقد خودم چیز گفتم ولی چون نوبت داش ...

اره از اون میشه 

نشنیدی میگن قبل آزمایش چیز نخورید ...

بخاطر اینکه دچار اشتباه نشه...

تا حد توان سعی میکنم در خدمتتون باشم و کمک کنم البته  تا حد توان
اگر عکس جواب زو داری بذار تا راهنمایت کنم . اگر صفر بوده فکر نمیکنم بخاطر مشروب باشه

نمیدونم چ جوری عکس بزارم فقط میدونم حرکت اسپرم و جهش و تعداد و همه اینا صفر بود در اخر ازمایش هم نوشته بود در ته نشست نمونه هیچ اسپرمی یافت نشد ولی چند ساعت قبلش مشروب خورده بود و خوب داخل دستشویی هم رفته بود ازمایش داده بود من گفتم شاید دقیق اندازه نگرفتن اخه دو ساعت بعد ازمایش جوابش اومد اصن تعجب کردیم 

2738
نمیدونم چ جوری عکس بزارم فقط میدونم حرکت اسپرم و جهش و تعداد و همه اینا صفر بود در اخر ازمایش هم نوش ...

پایین صفحه رو کادر سمت راست یه عکس کوه بزن روش و عکست رو دانلود کن گلم . نمیخام نگرانت کنم ولی اگر چیزی که شما میگی تمام ایتم هاش صفر بوده خدای نکرده ازواسپرم میشه که دلایل دیگه ای داره و بعید به نظر میرسه بخاطر مشروب باشه چون اگر اینجوری بود افراد دائم اخمر باید کلا عقیم باشن