2733
2734
عنوان

نامادری

86 بازدید | 4 پست

امشب داره میاد خونمون با پدرم😊

کی فکرش رو میکرد یه روز مادرم نباشه یه روز مادرم لای پارچه سفید باشه و پدرم با زن دیگه ای به خونه بیاد

زنی که قراره بشه صاحب همه چی

تا قبل از زن گرفتن پدرم همیشه فکر میکردم شاید از دست دادن همسر از از دست دادن مادر سخت تر باشه چون پدرم خیلی از ما بی قرار تر بود اما الان میگم هیچ دردی هیچ دردی بالاتر از از دست دادن مادر و فرزند نیست همه یادشون میره 

الان تنها کسایی که دارن آب میشن من و مادربزرگم هستیم

مادر بزرگی که یکروز هم گریه هاش بند نیومده دیگه نه چیزی میشنوه نه چیزی می بینه و فرزندانی در آرزوی آغوش مادر خواهند مرد

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بمیرم برای دلت ...خدا بهت صبر بده خیلی سخته

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا صبر بده  مادرت چند سالش بود؟

۴۹ سال

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌