2737
2734
عنوان

سقط

293 بازدید | 34 پست

خانما 

ناخواسته حامله شدم

۲هفتمه 

۴ماهه زایمان کردم 

دکتر گفت الان خطرناکه باید سقط کنی 

شوهرمم ناراضیه 

نمیدونم چیکار کنم

من باید بزرگش کنم دیگه!نمیتونم.

الان شرایطش و ندارم حتی توانش.

دکتر اسم یه قرص و داد که از داروخانه بگیرم رفتم ۶میلیون بود شوهرمم پول نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراضیه پول سقطم نمیده😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2728

وا چرا 6تومن🤦‍♀️

گرون گفته بهت بعذم داروخانه ک قرص سقط نمیدن مگه اشنا باشه. 

بنظرم نگه دار فکر کن 2قلو داری

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2740
ناراضی برای سقط

اها فک کردم بچه رو نمیخاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

وای تازه سزارین کردی خیلی خطر داره پشت سرهم بچه بیاری 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
2706