2733
2734
عنوان

لباس مجلسی🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

161 بازدید | 18 پست

دو سه تا عروسی فامیل درجه یک دعوتم🥺

شوهرم این ماه چک داشت نتونستم در اون حد لباس گرون و خوشگل بخرم🥺😔

رفتم از یه بازار معمولی،لباس مدل ماهی خیلی شیک و ساده ولی قیمت مناسب پیدا کردم گرفتم

الان وقتی مییبینم همه جاریام و اطرافیانم بدو بدو میکنن و چند دست لباس گرون و خاص میگیرن،استرس میگیرم و ناراحت میشم

چون همه میفهمن مال من خیلی معمولیه 

تاااازه امشب پوشیدمش با کفشای جدیدم،دیدم شکمم خیلی تو چشمه لعنتی🥺🥺بیشتر ناراحت شدم🙁

چاق نیستم معمولیم 

ولی بخاطر تنبلی تخمدانم شکمم یکم تو چشمه🥺😔

ترخدا کمکم کنین دارم میمیرم از استرس

غرور رو از #خُدایے یاد گرفتم کہ ھنوز #شِیطان رو نبخشیدھ•••!

گن ببند 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست دوم هم میتونستی بگیری

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731

بیخیال بابا برو وسط برقص برات مهم نباشه اصلا

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
2740
گن بپوش  لباس های قبلی رو نداری؟

نه زیاد مجلسی نمیگیرم

لباسم خیلی خوشگله ها

ولی وقتی فهمیدم همه بدو بدو میکنن و حساسن رو عروسی

اصلا یه جوری شدم

اگه میتونی کرایه کن از مزون من پارسال یه مراسم درجه یک داشتیم عقد و عروسی و نامزدی بود از یه مزون اج ...

نه دوست ندارم اونجوری

بیخیال بابا برو وسط برقص برات مهم نباشه اصلا

ی طوری نگاه میکنن بهت انگار قتل کردی

ادم حس بد میگیره

نه زیاد مجلسی نمیگیرم لباسم خیلی خوشگله ها ولی وقتی فهمیدم همه بدو بدو میکنن و حساسن رو عروسی اصل ...

ولشون کن‌ اونا چون دنبال بهترین هستن نمیتونن به اندازه‌کافی لذت ببرن سخت نگیر

2706