2737
2739
عنوان

بین این ۲ نفر کدوم؟؟

95 بازدید | 12 پست

من ۲۳ سالمه چند روز قبل ارتباطمو با یکی شروع کردم همدانشگاهی هستیم اونم ۲۳ سالشه ی ماه هم ازمن کوچیکتره  وضع مالیش زیاد اوکی نیست دانشجو هست ولی درکنارش کار میکنه 

ی خواستگار دارم ۹ سال ازم بزرگتره 

کارگزاری بورس کارمیکنه 

ماشین داره خونه هم طبقه بالای خونه مامان باباش

بچه ها واقعا کدوم راه درسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از لحاظ مالی اولی نه ، چون آینده ش مشخص نیست

از لحاظ کلی هم جز گزینه ی پول ، گزینه های دیگه هم مهمه

چهره ، خونواده ، فرهنگ ، اخلاق

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

مگه قصد ازدواج داری؟ اگه قصدت ازدواجه فرق میکنه ولی اگه هدف صرفا فقط دوستیه که ببین کدوم بیشتر به دلت نشسته و اگه نظرت رو دومی بود تا طرف وابسته نشده بهش بگو.

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

با سلام مورد ۲

اون ۲۳سالشه بعضیا اصلا جنم ندارن الکی کار میکنن امورشون بگذره گلی که من توش گیر کردم تو نکن

به نظرم همسر آدم باید۴شرط اساس زندگی داشته باشه

اخلاق خوب

کار خوب

خانه

ماشین

لعنت به پدر و مادری که حواسش به بچه اش نیست بخدا اینقدر ناراحتم ی چشمم اشکه یکیش خون

2738
اگه با نفر اولی ارتباط احساسی ندارین جفتتونم بهم وابسته نیستید گزینه دوم خیلی بهتره ولی اگه هم دانشگ ...

همو دوست داریمولی نمیدونم آینده ای باهاش دارم یانه🥲

بنظرت چطور میشه گفت؟ واقعا خیلی سخته 

درک میکنم، نمیدونم.

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•