2737
2734
عنوان

نزدیک 24 ساعته چیزی نخوردم

181 بازدید | 9 پست

زندگیم نابود شده

از دیشب چیزی نخوردم، امروز ظهر ناهار خوردم خیلی کم، با هق هقایی که بعد ناهار کردم همشو بالا آوردم

دستو پاهام یخه و بی انرژی توی پذیرایی تنهایی افتادم

چشمام از گریه داره میسوزه به زور باز نگهشون داشتم که الان دارم تایپ میکنم 

کاش حال بد من درمانی داشت کاش خدا کمکم میکرد کاش حال خوش بهم می‌بخشید 

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید

چرا گلم چیشده

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گدشت زمان مرحم تمام درداست توکل کن صبور باش درست میسه

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

همه چیز رو به خدا واگذار کن عزیزم 

و  سعی کن زندگیت رو دوباره بسازی 

تاپیک قبلیتو خوندم و می‌دونم چقدر حالت بده 

خیانت آدم رو از پا در میاره 

اما درد توی زندگی همه هست....

برو پیش روانشناس و اونو به خدا واگذار کن و از خدا آرامش بخواه

گذر زمان کمرنگش می‌کنه

صبور باش و سعی کن قوی باشی

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2738
اینقد ضعیف نباش پاشو یچی بخور و به هیچ چیز دیگه فک نکن کسی جز تو مهم نیست چون تو فقط برا خودت هستی و ...

الان پاشم چیزی بخورم به کسی فکرنکنم

فردا رو چیکارکنم

روز بعدشو چکار کنم 

دردش وسط قلبمه هر چی خودمو سرگرم کنم تظاهر کنم باز از پا درم میاره 

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
الان پاشم چیزی بخورم به کسی فکرنکنم فردا رو چیکارکنم روز بعدشو چکار کنم  دردش وسط قلبمه هر چ ...

خوب برو بیرون قدم بزن یه پارکی جایی معمولا وقتی شکست عشقی داری باید خودتو سرگرم کنی تا یادت بره بعدا میفهنی علت رها شدن فقط ی چیزه لاشی بودن همین