2733
2739
عنوان

زنه در مغازه سوپری اومد جلو

208 بازدید | 7 پست

نوبت من بود ی لحطه رفتم بستنی بردارم اومد کلی چیز میز پشت سرهم اورد چید رو پیشخوان فروشنده گف الان بزا شما هم میارم انگار عجله داری 

گفتم اره ماشین روشنه 

بعد همون زنه ک خیلی هم ورر میزد گف خیلی کار اشتباهیه ماشینو روشن بذاری منظورش این بود ب من چ عجله داری میخواستی خاموش کنی

ضیفه عتیقه پررو

چرا عقلم نکشید همونجا بگم کار تو هم اشتیاهه نوبتو رعایت نمیکنی

کورد نیستم :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدررر بدم میاد یکی بع زن بگه ضعیفه

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
مطلب چیز دیگری بودا 😂 ب زن نگفتم  ب اون زنه گفتم

حالا هر زنی

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2738