2737
2739

موقعیت چند سال پیش(شش هفت سال پیش)

لاغر سایز چهل 

دندونا کاملا مرتب و تمیز

لباسای شیک و به روز

وضعیت مالی هم خوبه دست به دهن میرسه

موقعیت الان 

سایز لباس ۵۰ ۵۲

دندونا ببشتریا خراب و سه تا هم نداری بغلا که موقع خندیدن معلومه 

لباسا به خاطر وضعیت مالیت ک ضعیف شده اکثرن به شدت معمولی و فقط مشکی ک چاقتر نشونت نده

یکی اینطوری بشه باید چیکار کنه 😭😭😭

روحیم نااااابود 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیشد این شدی

ورشکستگی مالی

مشکلات بچم (تاخیر در رشد)

خیانت شوهرم 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
2728
2738

به این صورت نه اما خب خیلی تو زندگیم خودمو فنا دادم .

اول بپذیر بعدش تغییر بده .

مرحله به مرحله .

اگر هزینه باشگاه رو نداری رژیم غذایی مناسب بگیر (رژیم سنگین و عجیب غریب نه که به خودت آسیب بزنی)

توی خونه با برنامه هایی که هست برای خودت یه برنامه ورزشی بنویس هر روز با استمرار انجام بده 

یواش یواش پول کنار بذار یا وامی چیزی بگیر دندوناتم درست کن .

کتاب صوتی و پادکست گوش کن که حال روحیت بهتر بشه .

پیاده روی برو .

اگر شاغل نیستی و وقت داری ، یه شغلی چیزی پیدا کن 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

لباسم توی آفر و حراجی ها یواش یواش بخر 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
بالایی که ذکر کردید فکر کنم قبل ازدواج بود  وضعیت الانتم بعد  ازدواجه  درسته ؟!

نه هر دو بعد ازدواج

عع  پس چرا اینجوری شد

نوشتم ک

مشکلات مالی پیش اومد داشتم مدیریت میکردبم

حامله ام بودم 

متوجه خیانت شوهرم شدم

بعدش هم بچم 

دیگه نایی نداشتم

چندین سال خودمو ول کردم و این شد تهش

به این صورت نه اما خب خیلی تو زندگیم خودمو فنا دادم . اول بپذیر بعدش تغییر بده . مرحله به مر ...

ب نظرت چقد طول میکشه که یکم وضعیتم بهتر شه

مخصوصا ظاهرم 

منم قبل ازدواج ۳۸ بود بعد بارداری ۴۶ شدم الان باز ۴۰ شدم ففط کافیه رژیم بگیری و ورزش کنی دندوناتم خب ...

دندونام حدود صد تومن هزینشه

2706