2733
2734
عنوان

دلم نمیخواد پسرم خوراکی و میوه ببر مدرسه🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 81 پست
جدا از بحث استارتر من استرس گرفتم. آخه بچم دو سالو نیمه خودش مستقل غذا نمیخوره ظرفشو جلوش میزارم جلو ...

هنوز که خیلی کوچیکه عیبی نداره که بلد نیست یاد میگیره حالا

بعدم بره مهد کودک ببینه بقیه بچه ها خودشون میخورن تشویق میشه خودش میخوره

اتفاقا مهد برا اینجور مسائل خیلی خوبه

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
من اگه میتونستم برا همشون میزاشتم  پسرمم اگه بگم فلان خوراکی و میوه حربی نمیزنه و درکش رو داره ...

درک میکنم کاملا 

ولی خب دیگه چاره چیه نمیشه که کل مدرسه رو خوراکی بدیم 

خیلی پدر مادرا دارن ولی از رو تنبلی بچه رو گشنه بار میارن 

نمیشه که بچمونو فدای بیفکری بقیه کنیم

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبحانه به بچه نان کامل ‌و غنی شده بده ،به هیچ عنوان از نان سفید استفاده نکن  مطلقا صبحانه ی شک ...

ممنون بابت راهنمایی خوبتون

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
درک میکنم کاملا  ولی خب دیگه چاره چیه نمیشه که کل مدرسه رو خوراکی بدیم  خیلی پدر مادرا د ...

امیدوارم خدا انقدر به همه بده ک هیچ پدرومادری شرمنده بچه هاشون نشن

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
2728
سیب خیلی عالیه ولی پسرم چندروزم هیچی نخوره لب ب سیب نمیزنه

میدونی چیکار کن

لیوانایی مه توص مشخص نیست و نی داره براش بخر توش اسموثی درست کن یا معجون

هم بچت خودش میخوره هم کسی نمیبینه دلش بخواد مدیون شی

هرکی هم پرسید بگه شیره

دروغم نگفته

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
تقصسر اون خانواده است؟؟!! 

۷۰ درصد بله..

بگذریم از ادمایی  ک یهو از بالا افتادن پائین

وقتی کسی میبینه در حد خورد خوراک دستش باز نیست

خب واقعا باید یا زن و شوهر باهم برن سرکار

یا یچه نیارن.

چندنفر توی سایت هستن دیدم ک ‌مشکل اینکوری دارن

دو سه نا بچه دارن و خانم کار هم نمیکنه.

همه شون از دم از اول ندار بودن..خب مقصرن ک در نداری بچه دار شدن/

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
جدا از بحث استارتر من استرس گرفتم. آخه بچم دو سالو نیمه خودش مستقل غذا نمیخوره ظرفشو جلوش میزارم جلو ...

درست میشه 

پسر من تا ۵ سالگی غذا رو قورت نمی‌داد رفت کلاس اول تو مدرسه هیچی نمی‌خورد و برمیگردوند الان کلاس دومه خداروشکر همه ی خوراکی هاشو میخوره 

2740
نمیشه عادتش بدید صبح بخوره بره مدرسه؟

خیلی دوست دارم همینطور باشه

ولی چون صبح زود بیدار میشه اصلا میل ب صبحانه نداره 

من میوه هایی مثل موز و خوراکی های گرون مثل آجیل و این جورچیزارو اصلا نمیدم ببره نیم ساعت قبل مدرسه ...

منم همیشه میگم بهش ک ب دوستات تعارف کن واگه چیزی رو میل نداشتی بخوری نیارش خونه بده هرکدوم از دوستات خواست

۷۰ درصد بله.. بگذریم از ادمایی  ک یهو از بالا افتادن پائین وقتی کسی میبینه در حد خورد خوراک د ...

دقیقا جالب اینجاست که تا میای بگی چرا وقتی خودت تو نون شبت موندی بچه میاری میاد میگه انتظار داری حس مادریمو سرکوب کنم؟؟؟؟  

میتونی به جای خوراکی های مختلف مثلا ۳ تا ساندویچ بذاری واسش بعد که اومد خونه خوراکی هایی که دوست داد ...

اگه انقد بد غذا نبود خیلی کارم راحتتر میشد

خیلی دوست دارم همینطور باشه ولی چون صبح زود بیدار میشه اصلا میل ب صبحانه نداره 

دقیقا منم همینطور بودم الان که ۳۳سالمه بازم صبحانه نمی‌خورم . زمان ما خوبی که داشت به همه تغذیه رایگان میدادن

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706