2737
2739

توی اینستا و استوریهاش منو پنهان کرده ولی دختر عمم یهو گفت ک دیدی فلانی چی گذاشته من چک کردم نبود بعد هی بهش میگفتم چیزی گذاشت بهم بگو حالا همششش عکس و فیلم میزاره ولی منو پنهان کرده یبار بهش گفتم منو پنهان کردی گفت ن بخدا چند نفر اینو گفتن🤣🤣انگار من خرم

حالا بعد یه ماه هنوزم منو از پنهانی در نیاورده حرصم گرفته چی بگم بهش بنظرتون ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا حرصت میگیره 

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2731

هیچی اهمیت نده فکر میکنه خیلی مهمه برات 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
2738

انفالوش کن کلا

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
چون الکی الکی منو پنهان کرده کی چی بشه

خب مثلا ببینی چه اتفاقی میفته 

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2706