2733
2739

تمام دوستای صمیمیم عوضی بازی دراوردن باهاشون قطع رابطه کردم،حتی فامیلای نزدیک که باهاشون اوکی بودم دیکه درارتباط نیستم... رابطه عاطفیم خراب شد و از کسی که دوسش داشتم هیچ‌خبری نیست اونم ولم کرد....واقعا برام سواله چرا اینجوریه؟حس میکنم مشکل از منه یا زیادی ساده و مهربونم‌یا یه مشکلی دارم همه ازم بدشون میاد،هرچی سنم میره بالا تنهاتر میشم....حتی یه دوست ندارم که باهاش وقت بگذرونم برم بیرون بگردم....هیچکس نیست.....هیچکس

یه روزی متوجه میشید شما به هیچ کدوم از این آدما نیازی نداشتید اصلا

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر تو منی یا من توام 

هعیییی

فقط این طور مواقع با یه بیت مولانا به خودم دلداری می دم

این جفای خلق با تو در جهان  ** گر بدانی گنج زر آمد نهان 

خلق را با تو چنین بدخو کنند  ** تا ترا ناچار رو آن سو کنند

یعنی خدا می خواد به سمت خودش برگردی

2740
یه روزی متوجه میشید شما به هیچ کدوم از این آدما نیازی نداشتید اصلا

هیچ نیازی بعشون ندارم چون آدم نبودن اما تنهایی اذیتم میکنه دلم میخواد حداقل یه نفر باشه

دقیقا حس منه فقط میدونم کسی که همه واش کردن قطعا احساساتی و مهربونه چون فقط قشر ساده مص ما ضربه میبی ...

واقعا حالم بده دقیقا مشکل از ماست اگه ماهم بد بودیم شاید الان صد نفر دورمون بود

واقعا حالم بده دقیقا مشکل از ماست اگه ماهم بد بودیم شاید الان صد نفر دورمون بود

اره اونا احنقن گوساله ان برا همین درون گرا بودن رو ترجیح میدم همیشه سعی کن از خودت احساساتت نگی از مشکلاتت هیجوقت نگی از چیزی که ناراحتت میکنه نگی از دوست داشتنت حتی 

هن؟؟؟ یکم توضیح بده عامو

نحسی ازکجامیاد:نحسی از چشم بددیگران که حسادتهایی به داشته ها یاپیشرفت زندگیمون میکنن واین انرژی منفی هاکه میفرستن به سمت ما که بهش میگن (چشم زخم) ونحسی های دیگه هم هست که بعضی ازادمابااستفاده از سحروجادو واردزندگیمون میکنن حالامیتونه ازهرطریق وبخاطرهرکاروچیزی باشه که باعث میشه کل زندگیمون حالت بستگی وبن بست پیداکنه حتی رزق وروزی کم بشه بیماربشیم حال وحوصله هیچکی ونداشته باشیم تمایل به ارتباط وحتی جدایی بین خودمون ونزدیکامون پیش بیادوووو چیزای دیگه که زیادن

2706