2737
2739
عنوان

مشکلات پوستی شما🤍🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 54 پست

لک زیر چشمام دارم 

رو گونم 

بعد از حاملگی دیگه نرفت 

لایه بردارم هم نمیزنم به هیچ عنوان

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی بی ها خیلی خوبن کلا ولی حتما زیر همه ی کرم هاتون مرطوب کننده یا ابرسان بزنید و بزارید خشک بشه بعد ...

ممنون عزیزم وقت گذاشتی جوابم رو دادی

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
چربی شدید صورت دارم‌م‌م‌م حتی شوینده مناسب ابرسان هم استفاده کردم برا کنترلش نشد 

عزیزم از گلاب به عنوان شوینده استفاده کنید ـماسکت گلاب و سفید اب خیلی خوبه سفید اب رو با رنده مودر کنید و با گلاب مخلوت کنید یه مایع به دست بیاد  و مصرف کنید یک رب تا خشک بشه و با اب بشور و همینطور ماساژ بده 

خشکش کن و ابرسانتو بزن

2728

دو روزه یه سوختگی اتفاق افتاده برام ی ذره خورد ب سماور کشیدم جاش نمونه رو پوستم چیکار کنم بره جاش نمونه

و اینکه واسه شل نشدن پوست و از بین رفتن چروک چیکار کنیم

پوست خشک

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
روغن درخت چای ولی اصل بگیر و با پنبه به پیشونی یا هرجا جوش دادی بزن  سعی کن شب که میخای بخابی ...

ممنون

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹                    #متاهل  
2740
دونه های قهوه ای (مثل کک و مک) رو گونه راه درمانش چیه؟  اینا جای زخم بند انداختن هست

بعد بند انداختن حتماا  صورتتو با ابخنک و یخ بشور خشک که شد بتاماتوزون استفاده کن 

گلم من سرم خیلی میخاره وپوسته پوسته شده 

بعد چانه کنار لبم تغییر رنگ داده و پوسته سفید انداخته 

چون ژنتیکی فکر میکنم اگزما سبوره باشه 

درمان خانگی قطعی لطف بفرمایید 

دلم را به کجای این شهر مشغول کنم که نگیرد بهانه ی تو را😔
لک زیر چشمام دارم  رو گونم  بعد از حاملگی دیگه نرفت  لایه بردارم هم نمیزنم ب ...

خانما این کرم عالیه جای انواع لک رو میبره 

چند درجه هم سفید میکنه 

ولی برای پوستای چرب خیلی استفاده نشه ممکنه جوش ریز بزنین

هربار هم به اندازه نخود بردارید و ماساژ ندید کرم رو با ضربه زدن ب پوستتون با کف انگشت پخش کنید

گلم من سرم خیلی میخاره وپوسته پوسته شده  بعد چانه کنار لبم تغییر رنگ داده و پوسته سفید انداخته ...

عزیزم من خودم دستام اگزما داره بتاماتوزون خیلی خوبه برا پوسته پوسته شدن سرتون 

حمام خوبدبشورید که نمونن بعد که اومدید بیرون روغن ارگان اروم ب سر بزنین و پخش کنید 

حنا هم عالیه

2706